Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Shrnutí Petrova stylu intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

Vďaka za článok. Zisťujem, Peter, že čím ďalej, tým viac mi "sedí" Váš štýl obchodovania. Predtým som pozeral na Price action veľmi nedôverčivo. Nemohol som celkom pochopiť, ako môže raz človek obchodovať len tak - z grafu a z holej cenovej akcie. Veď to tam lieta hore-dole, a veď človek predsa potrebuje nejaké tie "indikátory, podľa čoho má vedieť, kedy vstúpiť, vystúpiť a ako managovať obchod. To až do chvíle, než som zistil, že indikátory len v podstate reflektujú minulosť ceny, aj keď nie veľmi vzdialenú. Než teda nejaký ten indikátor "vykreslí" aspoň náznak seriózneho profitabilného cenového patternu, tak to chce nejaký ten čas. Klasický, čisto mechanický, FinWin mi však veľmi pomohol v úplných začiatkoch zorientovať sa a "uchopiť trhy. No vždy mi chýbal element bližší môjmu naturelu, a to je, viac vidieť, rozumieť čo sa práve deje s cenou a podľa toho sa následne aj správať. Chce to teraz vypilovať všetky prvky tohto tradingového procesu. Ešte raz, ďakujem, síce teraz za seba, ale viem, že je hodne traderov, ktorým tento štýl tiež vyhovuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...