Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Recenze knihy: Chronicles of a Million Dollar Trader


Doporučené příspěvky

Úžasné, kam sa Don až dostal. Pozrel som len videá, ale už sa teším na knihu. Musel si ale prejsť trpkou dráhou prerodu na takého tradera. Najviac ma dostalo, že zažil pád MF Global. Vtedy som ďakoval nebesiam, že som nebol so svojimi peniazmi v tejto spoločnosti. A Don tam veru bol... napriek tomu ho to "nezabilo", ale naopak, posilnilo.
Vďaka, Petr, za takéto články na motiváciu a inšpiráciu. Dokáže to poriadne nakopnúť. Vďaka Vám za Finančníka.

Jozef

P.S.: Len som si povzdychol, že snáď budem aj ja môcť raz niečo podobné napísať ako on... :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Diky za clanek jako je tento.Knihu jsem prave objednal a doufam, ze mi pomuze mne dostat spatky nachazim se momentalne ve stavu vyhoreni. Takze inspirace je potreba. Kdyz o nem premyslim tak se v nem troche vidim. Petre diky za super clanek.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

beppe:
U MFGlobal jsem byl během jejich pádu taky a žiju dosud. :D Měl jsem nutkání cca 5 měsiců předtím část účtu převést k IB a taky jsem to udělal. Něco se mi tam stále nějak "nepozdávalo". Nějaký tušení či co, něco mi tam celkově nesedělo. Vyšlo to i z komunikace s nima, změny, neprve ne, pak náhle jo atd.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.