Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Technická analýza pro nováčky: swingy

Doporučené příspěvky

Diky za clanek - skutecne se jedna o jeden z nejdulezitejsich prvku technicke analyzy a zadny obchodnik by ho nemel podcenovat, at uz je jeho obchodni pristup jakykoliv.
(tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

je skoda ze zde neni vice nazoru na tento clanek. Zaroven je videt ze tento absolutni zaklad kazdeho uspesneho tradingu neni zde moc v kurzu. Pochopeni swingovych sestav a jejich spravne cteni je pro me systemy svatym gralem :) v kombinaci se SR urovnemi a trend. linkami. Jakykoliv trh /i na forexu/ ma svou logiku a pokud se nauci trader tuto logiku hledat tak muze obchodovat cokoliv a kdekoliv - swingy nabizi velmi kvalitni a jednoduchy nastroj pro hledani vstupu a obratu na jakemkoliv trhu. Pomoci swingu je mozne jednoduse urcit aktualni smery trhů a jejich pripadny vyvoj - samozrejme jsou obdobi kdy si trhy delaji co chteji a nerespektuji vubec nic, ale s tim se trader musi naucit zit a hlavne naucit se v techto periodach neobchodovat.

TF

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

"Pochopeni swingovych sestav a jejich spravne cteni je pro me systemy svatym gralem, swingy v kombinaci se SR urovnemi a trend. linkami. Jakykoliv trh /i na forexu/ ma svou logiku a pokud se nauci trader tuto logiku hledat tak muze obchodovat cokoliv a kdekoliv "

do kamene tesat :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Připojuji se k TF, SR úrovně a swingy je základ. Můj "svatý grál" dotváří dále vyšší timeframe, od 1H, 4H a daily, ideální nástroj proti přeobchodování.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Také ocenuji tento pohled, pokouším se tuto techniku zapracovat do svého obchodování, jen mám trochu guláš v tom jak swingy správně určovat, je hodně návodů jak poznat swing a dokonce Petr i Tomáš mají odlišný názor a tak jsem uvítal tento článek, který zjednodušil definici swingů. Takhle je to pro mě najednou vše jednoduchý a zase mám ten pocit, že vše do sebe zapadá, díky. Uvítám jakékoli rady jak určujete swing VY. Děkuji a přeji všem úspěch. R

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.