Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Technická analýza pro nováčky: swingy


Doporučené příspěvky

je skoda ze zde neni vice nazoru na tento clanek. Zaroven je videt ze tento absolutni zaklad kazdeho uspesneho tradingu neni zde moc v kurzu. Pochopeni swingovych sestav a jejich spravne cteni je pro me systemy svatym gralem :) v kombinaci se SR urovnemi a trend. linkami. Jakykoliv trh /i na forexu/ ma svou logiku a pokud se nauci trader tuto logiku hledat tak muze obchodovat cokoliv a kdekoliv - swingy nabizi velmi kvalitni a jednoduchy nastroj pro hledani vstupu a obratu na jakemkoliv trhu. Pomoci swingu je mozne jednoduse urcit aktualni smery trhů a jejich pripadny vyvoj - samozrejme jsou obdobi kdy si trhy delaji co chteji a nerespektuji vubec nic, ale s tim se trader musi naucit zit a hlavne naucit se v techto periodach neobchodovat.

TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také ocenuji tento pohled, pokouším se tuto techniku zapracovat do svého obchodování, jen mám trochu guláš v tom jak swingy správně určovat, je hodně návodů jak poznat swing a dokonce Petr i Tomáš mají odlišný názor a tak jsem uvítal tento článek, který zjednodušil definici swingů. Takhle je to pro mě najednou vše jednoduchý a zase mám ten pocit, že vše do sebe zapadá, díky. Uvítám jakékoli rady jak určujete swing VY. Děkuji a přeji všem úspěch. R

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...