Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pod PDA


Doporučené příspěvky

Vec nazoru,casu zvyku strategie apd. ja jsem od prirody liny jedinec, notebook taham prakticky stale, pokud vsak neni zrovna zajimavy den, tak se mi nechce napr. v aute na krizovatce cekat az nabehne system. Pokud se neco deje TOS mi posle sms, na pda si behem minuty overim nejde-li o plany signal. Pokud ne urcite si notebook zapnu.

P.S. Nejak Te posledni dobou prilis casto nevidim myslim elektronicky, uz jsem myslel, ze jsi zmenil jak podkladove aktiva tak i fora a na klasiku zanevrel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

chcel som sa opytat ci sa da na PDA backtestovat. Jedna sa o to ze som v zaciatkoch a doma nemam cas zapinat pocitac a notebook si zatial nechcem kupovat, tak som rozmyslal ze si kupim pda a chcel by som zacat testovat system obchodovania. Neviem ci sa to da na PDAcku a taktiez neviem jaky program by som mohol pouzivat na futures komodity. Tak som myslel ze ak mas nejake skusenosti tak by mi to hrozne pomohlo.
Prepac za neskoru odpoved ale nebol som na kompe, kde som vacsinou len v praci.

Dik moc

turi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

backtest nieje mozny, notebook alebo comp sa ti urcite oplati kupit, pda mi sluzi len ako terminal, sledujem pozicie, posuvam SL, PT. To bol dovod, preco som si ho kupil. Pri compe mozem byt len rano cca 3 hodiny a potom praca, kde nemozem mat ani notebook. Inac som s touto kombinaciou velmi spokojny, nieje problem byt pripojeny aj PDA+comp, spolupracuju korektne, PDA verzia je dost okresana oproti desk verzie, ale pre mna uplne vyhovujuce( cca 30 indikatorov) mam to pod kontrolou... ak mas este nejake otazky, pytaj sa, ale odpoved cakaj az zajtra, do noci som v praci, ahoj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Antikir:

Důležité, že Ti to vyhovuje.
Já jsem bohužel zařízený na Symbian a tam ty možnosti nejsou takové.
Takže asi již zůstanu u minintb.

P.S: Na klasiku jsem nezanevřel.
Jen to nekonečné počítání a balíčkování ve spreadech vydělaných bankovek mne tak vyčerpává, že již na příspěvky nemám náladu. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj
Nechci zde dělat reklamu, já už nějakou dobu používám v mém HTC platformu od XTB Taders, je to super dá se tam docela dobře sledovat trh. Indikátory jsou celkem dobře použitelné. Ale zase na druhou stranu na velké plánování obchodů to rozhodně není. Dá se tam vstupovat a vystupovat do trhů posouvat S-L, měnit velikost lotů prostě vše jako v normální platformě.
Skrátka a dobře je to super na to když je otevřená pozice a musí se jít od PC prič a není nad to, když můžete jít klidně do hospůdky a být v obraze co se děje na trhu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pepíno Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj
> Nechci zde dělat reklamu, já už nějakou dobu
> používám v mém HTC platformu od XTB Taders, je to
> super dá se tam docela dobře sledovat trh.
> Indikátory jsou celkem dobře použitelné. Ale zase
> na druhou stranu na velké plánování obchodů to
> rozhodně není. Dá se tam vstupovat a vystupovat do
> trhů posouvat S-L, měnit velikost lotů prostě vše
> jako v normální platformě.
> Skrátka a dobře je to super na to když je
> otevřená pozice a musí se jít od PC prič a není
> nad to, když můžete jít klidně do hospůdky a být v
> obraze co se děje na trhu
>
> Lidé mají finanční problémy především proto, že se
> řídí radami chudých lidí nebo prodejců.
> " Robert T.Kiyosaki"
>
>
> Pepíno


Chcel by som iba potvrdiť, že to naozaj funguje a odozva je okamžitá. Samozrejme ceny sú bez akéhokoľvek opozdenia, závisí aj na spojení a pokrytí GSM signálom , ale zatiaľ ma to nikdy nesklamalo. :)

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Eifi

Metatrader nieje určený len pre XTB, záleží na brokerovi akú platformuTi poskytne, takže sa mi zdá, že si tu úplný nováčik, lebo nevieš o čom asi píšeš. Pokiaľ nemáš vlastné skúsenosti, tak sa radšej opýtaj na danú problematiku a každý Ti ju určite vysvetlí. A myslím, že sa tu bavíme o Metatrader-ovi na PDA ako o alternatívnej možnosti kontrolovať svoje obchody v prípade, že nemáme dostupný PC, prípadne book.

Prajem všetkým úspešné obchody
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Po delší době se pokusím oživit vlákno.
Symbian je mrtev, ať žije iOS.

Máte někdo tip na zobrazování equity spreadů a složitějších syntetických pozic na iPadu / iPhonu?
Nějaké to zpoždění dat by nevadilo, pokud možno ale ne jen EOD ( sleduji trochu též intraday ).
Za jakékoli odkazy a rady budu vděčný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...