Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pod PDA


Doporučené příspěvky

Zdravim,
poridil jsem si PDA od HP a jeho rozliseni (640x480) mi pripada dostatecne na nejaky obchodnicky SW.
Můj brooker Refco ale bohuzel zadny SW pro PDA nenabizi - pouze nabizi dosti neprehledne web rozhrani.
Chtel jsem se optat zdalipak někdo nemate s necim podobnym zkusenosti.

PS: tuhle jsem koukal na nejaka videa z cBOTu a tam uz nic jineho nez PDA ani nemaji...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim V-tecuů

Mel jsem znameho o kterem vim ze se pres pda pokousel obchodovat, ale moc mi to nedoporuoval pry je to dobre na hlidani pozic (k cemuz pry muze poslouzit i wap v mobilu) kdyz je zrovna na ceste ale na samotne obchodovani nikoliv..
Pokud se s nim jeste zkontaktuju tak se ti optam pres co jel...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 6 months later...

fi : ano existuje jeden broker, který podporuje toto mobilní rozhraní a tuším včetně spreadových a více-nohých strategií. Bohužel ho využívá aktivně človíček, který není žádoucí na tomto webu (jeho názory se moc neslučovaly s názory provozovatelů), takže zde se asi nepodělí. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 2 týdny později...

Omlouvam se za ponekud opozdenou reakci ale toto vlakno jsem nesledoval, pokud jeste nemas cerstve informace, pak ano je to vazano na ucet. Ale fungoval mne i pokud jsem nemel nadotovano jen opozdene. Vyuzivam ho predevsim ke sledovani grafu nejen opci ale i klasickych spreadu. Mam vyzkouseno i zavirani a otevirani pozic (opci) ale na muj vkus je to mirne nepohodlne i kdyz verim, ze to muze byt jen otazka zvyku. Klasicky Tos je omnoho komfortnejsi. Vyhodou je, ze pokud mas otevreny Tos na jinem PC, otevrenim na PDA ti nepadne ten prvni (stahuji tam data do excelu)

fi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Antikire, chápu dobře, že ten SW je vázán na účet
> u Thinkorswinu?
> Máš s tím nějaké praktické zkušenosti?
> Pokud bys věděl o jakýchkoli zajímavých odkazech
> nebo lidech co s tím dělají, dej to prosím k nám.
> Tady se to nesmí.
> Díky.
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 29.12.
> 15:00 uživatelem fi.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...