Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Návody a možnosti obchodování


goha

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Pokud se týče kursů (a nejen v komoditách), vždycky se mi vyplácelo látku nejdříve nastudovat pokud možná co nejlépe tak abych na kurs již přijel připravený a nemusel se snažit chápat základní věci. Poznatky z kursu popř. doplněné o odpovědi na mé dotazy pak vytvořily takovou šlechačku na již upečeném dortu. Z mého hlediska - nejprve sám pomocí knih, dostupných informací, apod. a poté hurá na kurs pro prohloubení informací. Samozřejmě, jak píše Libic, kvalita kursu by měla být prověřená abyste nekupoval zajíce v pytli.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

též připojím jeden názor. Pro mě je největší hodnota kurzů ve značné úspoře času a peněz. Osobně jsem absolvoval oba kurzu Finančníka a u obou kurzů jsem dostal tolik zpracovaných a setříděných informací, že bych podobné sbíral několik měsíců a potřeboval k jejich nastudování nakoupit z USA tolik knih, které by mě stály mnohem, mnohem více než cena obou kurzů. Myslím, že převážně pro časově vytížené jedince jsou kurzy lepší volba, než studium knížek. Jak ale píše Libic, skutečně je v této branži i mnoho "příživníků" a je třeba vyhledávat pouze kurzy "prověřené" a kvalitní. (Jinak nechci dělat reklamu, ale za sebe mohu prohlásit, že oba kurzy Finančníka splňily mé velmi vysoké nároky a očekávání).

Hezký den,
Vladimír

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...