Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
beraniste

Spekulace s krachujícími podniky

Doporučené příspěvky

Jelikož velmi rád spekuluji s krachujícími podniky, zakládám toto velmi zajímavé téma. Nadhoďte zajímavé tipy, podělte se o své otevřené pozice, pochlubte se dobrými obchody.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já bych to obrátil - založil sis téma, tak se drž své poslední věty a nadhoď zajímavé tipy, poděl se o své otevřené pozice, pochlub se dobrými obchody. A klidně i těmi špatnými.

Jinak jsi to měl nazvat "Poraďte mi zajímavé tipy, jaké máte otevřené pozice nebo dobré obchody při spekulacích s krachujícími podniky."

foglik

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Docela by mne zajímalo, jaké jsou vaše (Beraniste) podmínky pro nákup do spekulativních, krachujících podniků? Velikost společnosti? Tržní značka? Celkový propad ceny akcie?
Já jsem to zkusil několikrát a většinou to byly US farmaceutické a bio-medicinské společnosti. Co se týká výnosů tak jsem v plusu, ale co se týká počtu prodělečných obchodů tak jsem v mínusu ...pokud by byl zájem, můžu se rozepsat více.

Jinak co takhle Vítkovice? Splňovalo by to kritérium pro spekulativní....ne-li krachující podnik?

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
No, nejlépe co největší společnost s brendem a s minimálním dluhem. Pokud z cashe kterou drží dokáže zaplatit veškerý dlouhodobý dluh a zbytek mu umožní být alespoň 2 roky ve ztrátě, tak je to ok. Věšinou si pokládám otázky, jak je provoz firmy nezbytný, zda může po uklidnění situace generovat dále zisky, zda je to v nějakém rozumném klidném oboru, je lepší to zavřít a nebo jsou v dohledu potenciální zájemci o značku, pro které by to nebyla až tak velká investice ... atd.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.