Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Efektivní využívání Sierra Chart na notebooku


Doporučené příspěvky

to Wem:
pěkná ukázka uspořádání a konkrétních vychytávek. Právě v minulých dnech jsem dle Petrovy inspirace předělával záložky a uspořádání okýnek, ale v detailech to musím ještě doladit. Detached okna jsem taky zkoušel, ale jejich výhoda na dvou monitorech nebyla pro mě tak přesvědčivá, ale jak jsem už naznačil, ideál teprve hledám.

Měl bych jeden dotaz. Přenášení zakreslených S/R úrovní mezi grafy v rámci jedné záložky je mi jasné, ale nevím, zda lze nastavit přenášení S/R úrovní z grafu " 30 min analýzy" v jedné záložce do grafu v záložce k "exekuci". Zatím jsem to řešil tak, že jsem zkopíroval celý 30 min graf do exekuční záložky, a zde pak nastavil automatický přenos. Ale zdá se mi to nepraktické, takže uvažuji o možnosti analýzy na 30 min grafu v "exekuční záložce" a jeho vyvedení jako detached okna nebo jej pak zkopírovat do jiné záložky - k rychlému nahlédnutí na jeden klik.
Pokud někdo máte inspiraci, budu rád.

petr29

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr29:

Doporučuji více pročíst nápovědu k Sierre, tento odkaz si myslím, že odpovídá na to co potřebuješ (kopírování z chartbooku).
Taky moc často nečtu manuál když si něco koupím, přitom by nám to mnohdy ušetřilo spousty námahy a času... ;)

www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_ChartSettings.html#CopyChartDrawingsfromChart

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...