Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Poznámky k aktuální volatilitě z pohledu obchodování akciových indexů

Doporučené příspěvky

Díky za zajímavý článek. Z tohoto pohledu jsem se na volatilitu zatím nedíval. Chci se věnovat skalpování a myslím, že současná vyšší volatilita tomu spíš napomáhá.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zlatá slova. Současná volatilita přinesla ztráty právě na denních high/low - trh profrčel téměř bez zaváhání. Navíc je problém používat vícedenní S/R úrovně, pokud se ovšem takové vůbec při delším pohybu vytvoří. Dívám se na S/R i hodně dozadu (20-25 dní), ale to už asi postrádá smysl.
IT

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Myšlenka PDP se mi líbí. Chci ji zabudovat do svého přístupu, myslím, že je důležité mít pravidlo, které stanoví, kdy v daný den přestat - denní cíl mám navýšit účet o předem dané procento (takže v absolutní hodnotě se cíl bude měnit).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dotaz na Petra P.:
chápu to dobře, že v rámci přípravy na denní seanci dojde ke zhodnocení volatility na vyšším timeframu, a tato informace se podílí na tvorbě taktiky na danou seanci ? (což asi nevylučuje případné přehodnocení plánu zkušeným traderem v případě vývoje trhu jiným, než očekávaným způsobem) ?

děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.