Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Odp1: Android mam na druhem teledonu,system je naprosto k nicemu natoz na nejake kancelarske nebo dokonce burzovni aplikace. Je prioritne urcen stejne jako iPhone na zabavu a hry. Ale jinak se divim ze MT4 stale otali s uvedenim verzi jak pro Android tak i pro iPhone. V aplikace tretich stran nemas nejak duveru.

Odp2: HD2 je na obchodovani pres MT4 naprosto nepouzitelny,mam i kapacitni stylus a proste zklamani. Predtim jsem mel dlouho HTC Diamond 1 se stylusem a prace s nim byla stokrat pohodlnejsi a rychlejsi. Ale pokud potrebujes telefon jen na kontrolu pozic a mas cas na upravu prikazu tak proc ne. Ja jedu intraday a na to to vubec neni,graf sice pekny ale dal uz to vazne. Radsi si zaplat za VPS Server a pripojuj se z nejakeho telefonu s citlivejsich displayem a hlavne s "mensi krabici".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica - aha........ jasne. :)

ked mam byt uprimny, ovladanie je spociatku hrozne, trafis presne az na niekolko pokusov...... musis si nato zvyknut....popravde ja som si nato dodnes uplne nezvykol, len som sa stym zmieril.. :).......uz som hladal aj sposoby, ako vyrobit nejaku "tužku". Z toho hladiska asi by som HD2 neodporucal, ... ale ten displey.... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tu Omnii 2 si nejdrive nekde odzkousej. Je sice levna a vypada hezky ale je to pomaly jak hlemyzd,navic na to nikdo nechce delat "cook ROMky",takze ta rychlost je trvaly handicap a s HTC se to srovnat neda. Ja byt tebou tak zustanu u HTC,ale neco s "odporem". Jinak pokud chces tuzky na HD2 tak na eBay je jich mraky za €3 3 tuzky a free doprava z Ciny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M@rcucci-rychlosti bych se nebál ,na Pda mám pomalejší procesor a je to v pohodě ,nástavby Samsungu jdou vypnout ,další věc je výdrž baterie- u Omnie víc než dvoujnásobná oproti Hd ,na co je mi rychlost a velký displej ,když nezadám přesně a rychle příkaz ,najdi si na youtube video jak ta tužka funguje -hrůza,ale dík za varování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Nohavica: Ja mluvim z praxe,mel jsem Omnii2 a dal ji po mesici pryc protoze to proste neslo,a mel jsem na tom SPB Shell,mel jsem tu nastavbu vypnutou,neboj. Mam ted HD2 a stylus mam taky,ty nejlevnejsi i original HTC. Vydrz u Samsungu je jen papirova,v realu nevidim rozdil,porad musim nabijet kazdou noc(pro mne neni rozdil zda mi padne baterie druhy den rano nebo v poledne,ja potrebuju jet cely den). Jak jsem zjistil tak dnes neni schopne pouzitelny telefon na seriozni obchodovani,sam tapu ve vyberu..."kam dal".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nohavica: Mel jsem Omnii s 6.5 official. Nasel jsem i nejakou"cook ROMku" ale nebylo to ono. HD2 mi nevadi,je to plnohodnotna navigace (s iGO),telefon, Excel a Word je nadhernej na tom displayi, fotky pekny... Ale kdyz chces zadat prikaz v metru nebo ve vytahu,tak proste tapes (mluvim o MT4 platforme,VT nemam). Kdyz mas nekde ale klid a muzes si telefon polozit tak to jde - jak se rika vsechno jde kdyz se chce. Ted koukam na www.htc.com a vydalo 3 novy telefony s Win,ale bohuzel jen s kapacitnimi displayi,takze zas neni nic na vyber. Jinak ja jsem v realu prestal telefon pouzivat na obchodovani,pouzivam jen notebook a k tomu mam zaplaceny VPS server. Proste uz me stvalo ze staci jen preklik a mas ztratu jak vysitou... Ja byt tebou tak si vse nedriv nekde odzkousim at vis sam co ti sedi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...