Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

FX na cestach-jaky vybrat notebook a mobilni tarif

Zdravim.....

Rad bych pozadal o Vase doporuceni ohledne mobilniho obchodovani. Je zde dost informaci, ale pokrok pokracuje, tak bych rad znal Vase aktualni zkusenosti.

Chtel bych notebook, nejlepe 15'', mohl bych ji pouzivat doma jako 3. monitor, ale mam dojem, ze tak velky notebooky vydrzej max 3 hod na baterku. Takze mozna bude stacit 10'', aby vydrzel aspon 4-5 hod. Je na takovym notebooku neco videt? Pouzivam MT 3 i 4 a obchody pres platformu v jave. Netreba velkej HD, ale urcite 2GB RAM a slusnou normalni grafiku a samozrejme wifi. Vite nekdo o dobrem stroji nyni na trhu, ktery by zhruba odpovidal mym predstavam? Event. si rad prectu Vase zkusenosti ci nazory na obchodovani na cestach pres notebook.....

Jaky je nyni na trhu nejlepsi mobilni tarif pro obcasne pripojeni na cestach, kdyz neni po ruce wifi (auto, priroda), za ucelem obchodovani fx-staci mi sledovat grafy, firefox pro zpravy, zadny velky stahovani....

Diky.... Dr.Updown

PS. Pokud jsem prehlidl vlakno, kde jsou nejake aktualni informace, tak se omlouvam a napiste mi prosim link, dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dr.Updown: Zdravim, ja na trading na cestach pouzivam notebook MSI VR201. Ma 12.1" display co si myslim ze by bola pre teba najlepisa volba. Skusal som na 10" a to je proste strasne male. mam Intel core 2 duo, 2gb ram, 120gb hardisc. Grafika je dost slaba nejaka Intel extreme. Cena bola okolo 17 000skk a myslim ze teraz je uz aj novsi model.

Ako internetove pripojenie pouzival Orange Mobile Internet cez datovu kartu PCMCIA express. Platim nejak 500skk na mesiac a mam 1500mb dat. Celkom spolahlive to je...
Pekny den
Slavo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

já si pořídila tento www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/38011-hp-pavilion-tx2590eo.html ale podle mě by klidně stačil i levnější, všechny funkce skoro ani nevyužiju. Jediné co bych mu vytkla, jsou menší pozorovací úhly kvůli dotykové ploše, jinak jsem naprosto spokojená.
Bezdrátový neomezený tarif mám od Ufona, sice jsem na něj četla jen samou kritiku, ale jsem s ním spokojená. Nejdříve jsem vyzkoušela malý zelený usb modem, ten fungoval zhruba na 80% míst kde jsem to zkoušela, bohužel tam kde bych to potřebovala nejvíc (v práci) bohužel velmi zaostával, protože reálná stahovací rychlost tam byla cca 5Kb/s (cca 60kbps) což bylo hodně zoufalé. Jinde mi to běhalo v průměru cca 50-60Kb/s (700kbps - Nové Butovice, Balabenka, a centrum Prahy), nejlépe v Litoměřicích, tam mi to běhalo nejrychleji, až 130Kb/s (1mbps). Jelikož mi to v práci nestačilo, objednala jsem si trošku větší přístroj Axesstel, který mi fungoval na 97% místech kde jsem to zkusila, má přídavnou anténku. Bez anténky má příjem stejný jako usb modem, ale s anténkou se rychlost zvýší cca 10-15x (tedy v případě nejnižšího signálu v práci) na cca 50-60Kb/s. Takže rozdíl je razantní. Průměrná rychlost se zvýšila zhruba o polovinu a maximální zůstala kolem toho 1mbps.
Zatím jsem spokojená, pro práci a pro brouzdání na internetu to naprosto vyhovuje, stahování velkých souborů ale pokulhává, na to mám doma výkonnější připojení přes kabelovku.
Jen se občas stane, že připojení vypadne (tak jednou za den), ale to pouze v práci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to sic Forex a PDA ale vidím, že i nějaký notebook se tu najde. Nemá někdo zkušenost s Aspire One nebo ASUS Eee, nevím jak bude běhat VT2 na těchto strojích. Minimum chtěji
• Intel® CoreTM 2 Duo e4300 1.80 GHz processor (or equivalent processor)
• 1.0 gigabyte of RAM
• 200 megabytes of free hard disk space
tak jestli má cenu to pořizovat, chtěl jsem něco menšího

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...