Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

své HTC Touch Pro používám pro obchodování již asi rok. PDAčko připojené na noťas a mobilní platformu používám jen na kontrolu otevřených pozic. jinak používám tarif Surf and Mail od TMOBILE za 199 Kč za měsíc bez DPH. Omezení je sice na 100 MB, ale po překročení se spomalí rychlost na 16, ale i ta stačí. za měsíc projedu něco málo přes 200 MB, ale to používám i na net a mejly

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj já ještě stále hledám, ke kterému brokerovi půjdu, ale používám připojení od O2, mělo by se to jmenovat tuším Blackberry E-mail - nikde to neinzerujou, stojí to 300 vč DPH/měsíc, mám to bez závazku. Nemá to FUP, okolo Prahy 6 chytám jak HSDPA (jedu cca 1-1,5Mbps stahování) a HSUPA (odesílání je stabilnější rychlost tak lehce pod 1,5Mbps). Takže si troufnu říct, že je to (v Praze a tam kde je HSDPA) nejrychlejší mobilní připojení bez omezení, za nejlepší peníze. Funguju na něm i na notebooku, jinak ten upload je na úrovni celkem rychlýho ADSL, akorát to HUSPA je zatím jen málokde a HSDPA je Praha, Brno a pár dalších větších měst (mluvilo se o krajských). Takže jakmile vyjedete mimo a přestanete chytat UMTS(který je tuším jen víc rozšířený na stejných místech) cca 0,4Mbps(na nelimitovaném tarifu), pak zbejvá buď wifi (což nepovažuju za příliš mobilní), EDGE (kterej u O2 není skoro nikde, teda vím, že je na Strakonicku) a následně GPRS, tedy bída.
Pokrytí si každej může zjistit na adrese, kterou sem inzerovat nebudu.

Je to teda můj tip pro lidi z měst a jejich okolí, kde HSDPA najdou. Zejména pro poměr cena/výkon.
Jinak sem si u T-mobile koupil smartfone na paušál a nabídli mi asi 40% slevu na datový připojení. U nich má EDGE výrazně lepší pokrytí, ale nevím, jak dobře se s tou rychlostí dá obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Takže, viz Ufon. Konečně jsme se dobrali nějakého výsledku. Udělala jsem několikaměsíční měření, napsala výpovědní smlouvu (kde jsem zdůraznila že chci zrušit smlouvu bez finančního vyrovnání) s vytištěnými testy. Dvě poslední platby mi dali zdarma (předtím asi 6 měsíců s 50% slevou a tři se 70% slevou. V prosinci mi poslali dopis kde bylo napsáno, že smlouva byla zrušena bez fin. vyrovnání a přístroj že mi zůstává (nevím proč když mi je k ničemu).
Konečně se mohu posunout dál, poznala jsem, že je u mobilního připojení lepší stálých 250Kbps než 3000kbps které se nikdy nedosáhne, takže teď asi zvolím nějaké edge či něco podobného.
Ufff

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

to all:
zdravim vsetkych, neviete niekto o nejakom free connection metri pre pda??? WM6. Zriadil som si od Tmobile pripojenie na net s dobijatelnou easy kartou - novinka, kde deklaruju za 1MB 1,9 eurocenta, ale po prvom napojeni sa na MTmobile mi to za hodinu spapalo podla spatnych vypoctov 40Mb.... teraz je otazka, ci to bol MT, co pochybujem, alebo nejaky iny vsivavy soft o ktorom neviem..... :S

diky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhe
tak to je dost vela :S ... mne to berie okolo 0,7 MB za hod, neviem ako sa pripajas (ci mas kartu v pda alebo cez mobil). Skus v pda ukoncit vsetky programy (okrem mt4) mozno sa ti este nieco pripaja na net. Ak ides cez mobil tak si pozri v historii hovorov > pocitadlo dat.
PS mam Majster pausal (orange) za 1 € mesacne 25 MB volnych dat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jarvy
vsak prave. kartu mam v PDA. mam aj Orange, tam ma to vzhladom na data nestve, ale vdaka ich vypadkom a nie uplnemu pokrytiu, som chcel aj druheho operatora. Uz som odstavil v PDA vsetko co sa len dalo, asi budem musiet nadtym hlbsie podumat.....
ovsem s connecion metrom by to bolo zretelnejsie....... uz sedim na nete 4 dni, ale nic pouzitelné som este nenasiel.. :(

dik za info o spotrebe :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...