Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Poradna: Stagnace mě ubíjí

Doporučené příspěvky

ten odstup a nadhled je strasne dulezity (ne v kazde kupce sena je jehla :), aspon zezacatku nez si kazdy vytvori urcite workflow, to obnasi strasne moc slepych ulicek (coz je v poradku), ale je dulezite v kazde te slepe ulicce neuvaznout na dlouho, v cemz pomuze pauza nebo zmena prostredi.. (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
@ tom_czr:

Vaše poznámka skrývá jistý rozpor (diplomaticky vyjádřeno), stejně jako parafráze "Ono je asi nejlepší žít tak, abychom neumřeli!"

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Kamila_S:
Jak pro koho. Je třeba žít tak, abychom byli s každou sekundou našich životů spokojeni. Je třeba využít co nejlépe veškerý čas, který máme. A právě proto je nejlepší nestagnovat - stagnace (finanční, tělesná/zdravotní, vztahová, ...) je jen důsledkem stagnující mysli ;-)

V mé životní realitě stagnaci odmítám, neudělal jsem si na ni čas.
Proto se domnívám, že má poznámka neskrývá rozpor, ale naopak z ní vyzařuje klid a harmonie! :D

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
K odstupu a nadhledu bych doplnil kritický přístup.
Proč vlastně to a to v tradingu dělám?
Jaký mám racionální důvod si myslet, že to bude fungovat?
Za všech okolností používat hlavně svojí mysl, to je a bude vaše největší výhoda. Veškeré podněty zvenčí přijímejte maximálně kriticky a ověřte si jejich platnost.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.