Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nahrávání a vyhodnocování obchodů – jeden z nejsilnějších pomocníků pro posun vpřed


Doporučené příspěvky

  • 2 months later...

Instaloval jsem si program Bandicam. Poradil by někdo, kam nasměrovat natáčené soubory z obchodování ?
Program jsem instaloval na SSD. Soubory - nahrávky se mi jako mírně poučenému PC laikovi jeví rozumné ukládat na klasický HDD (řeč je o stolním počítači - s oběma disky). Předpokládám , že v čase objem zaznamenaných seancí bude "nenápadně" přibývat - na klasickém HDD je místa dost.

p.s. zahájení práce s tímto programem se mi jeví jako uživatelsky velmi přívětivé

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Používám FastStone Capture. Není to asi nic profesionálního, ale funguje velice dobře, má tam i utilitku na zpracovávání nahraného videa, přidávání textových popisků apod... Ale stojí pár dolarů, napadá mě jestli by nešlo použít klasické youtube, nahrát video, přidat si v jeho editoru popisky a video si dát jako soukromé. Případně ho pak zase nějakou free utilitkou stáhnout a je to zadara :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 6 months later...
  • 2 týdny později...

Ahoj Pribinacku,
directx už mám. problém je v tom, že se mně zobrazí hlavní obrazovka programu a jediné co se mně podařilo je dostt tam kopii té obrazovky s . Nic dalšího tam nemohu dostat. Asi je třeba udělat něco v nastavení. zkoušel jsem i videa a fota co mám uložena, ale prostě nic jiného nejde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...