Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Tomášův žurnál cílů a progresu: květen 2015

Doporučené příspěvky

Zdravím

Super članok. Uvedomujem si že určovať a hlavne dodržiavať ciele v tradingu je najdoleitiesia vec ako byť uspešny. Založenie si takeho svojho vlastneho vlakna by k tomu podla mna dost pomohlo kedze bude tam nejaka ta zodpovednost na viac pravidelne zverejnovať svoj progress, dojmy a či sa nam v dany mesiac podarilo všetko dosiahnuť čo sme si naplanovali

Chcel by som sa spytat v ktorom vlakne si mame tie žurnaly zakladať? Rozmyšlam o tom že by som si taky svoj aj založil s tradingom ešte len začinam

...btw tešim sa že Imotivator znova beží :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravím... Myslím, že by bylo na to asi nejvhodnější místo ve vlákně DISKUZE NAD OBCHODY... Přijde mně to asi takové nejpříhodnější vlákno. Jsem zvědav, kolik lidí se přidá! ;)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych poprosit Michala - administrátora, jestli by mohl dočasně umožnit zakládání nových diskusních vláken za tímto účelem i novým uživatelům s méně než 30ti vloženými příspěvky. Napsal sem poměrně obsáhlý vlastní žurnál cílů a progresu, ale narazil sem na toto omezení. Samozřejmě chápu smysl tohoto omezení pro zachování přehlednosti diskuse, ale prosím o zvážení této výjimky.

Předem děkuji.

L.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

michal:

Díky za info. Samozřejmě rozumím. Tato drobnost mě samozřejmě nemůže odradit od tradingu, práce na sobě a po několika konstruktivních příspěvcích do fóra od vyvěšení mého žurnálu.

Bylo by fajn, kdyby na sobě pracovalo co nejvíc lidí. Vždycky mě hodně motivovalo jak na sobě profíci pořád pracují - nejen kluci z Finančníka, ale i autoři mých oblíbených knih apod.

Dobré obchody všem a vydržte!

L.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.