Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Financnik.cz

Diskuze k článku: Přehoďte výhybku a skočte do dalšího trading levelu (mozkový trik)

Doporučené příspěvky

Super článek, osobně také často měním cestu a používám tu, která je sice delší a méně pohodlná, ale za to v něčem jiném zajímavá. Přítelkyni si již zvykla, že občas radši jedu cestou, která je o hodinu delší (místo 2 hodin jedeme 3 hodiny), ale člověk pozná něco nového. Stejně tak jak u cestování to mám i u všech jiných věcí a snažím se své jednání neustále měnit, abych nezapadl do stereotypu a něco nového se přiučil.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já stejně říkám,že jste psycholog!Naprosto perfektní článek který zrcadlí i mou osobní zkušenost,nesčetně krát jsem se přistihnul jak dělám spoustu věcí automaticky,ale problém je,že člověk sám si nedá tyhle střípky dokupy a nepochopí jak vlastně pracuje,myslí a koná.Třeba já nejsem schopen se na takovou věc podívat správnou optikou a pochopit kde mám problém,ale stačí aby jiná osoba na to poukázala a hned je to jasnější a docela jednoduché.Děkuji Tomáši :) (tu)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Skvělé,

... jako obvykle čím "jednodušší" věc, tím dokonalejší. Potvrzuji, vlastní zkušenost. A také se přikláním k poznámce, kdy jsem začal mít pocit, že krom uzavřených sekcí se tu bohužel "život" vytrácí. Ale rozumím, že je to dáno okolnostmi.
Ještě jednou díky moc

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.