Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Přehoďte výhybku a skočte do dalšího trading levelu (mozkový trik)


Doporučené příspěvky

Super článek, osobně také často měním cestu a používám tu, která je sice delší a méně pohodlná, ale za to v něčem jiném zajímavá. Přítelkyni si již zvykla, že občas radši jedu cestou, která je o hodinu delší (místo 2 hodin jedeme 3 hodiny), ale člověk pozná něco nového. Stejně tak jak u cestování to mám i u všech jiných věcí a snažím se své jednání neustále měnit, abych nezapadl do stereotypu a něco nového se přiučil.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Já stejně říkám,že jste psycholog!Naprosto perfektní článek který zrcadlí i mou osobní zkušenost,nesčetně krát jsem se přistihnul jak dělám spoustu věcí automaticky,ale problém je,že člověk sám si nedá tyhle střípky dokupy a nepochopí jak vlastně pracuje,myslí a koná.Třeba já nejsem schopen se na takovou věc podívat správnou optikou a pochopit kde mám problém,ale stačí aby jiná osoba na to poukázala a hned je to jasnější a docela jednoduché.Děkuji Tomáši :) (tu)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 3 týdny později...

Skvělé,

... jako obvykle čím "jednodušší" věc, tím dokonalejší. Potvrzuji, vlastní zkušenost. A také se přikláním k poznámce, kdy jsem začal mít pocit, že krom uzavřených sekcí se tu bohužel "život" vytrácí. Ale rozumím, že je to dáno okolnostmi.
Ještě jednou díky moc

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.