Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

II. kurz Obchodování s pomocí nejběžnějších indikátorů


Doporučené příspěvky

Ve středu 29.9. proběhnul v pořadí druhý kurz Obchodování s pomocí nejběžnějších indikátorů. Bylo nám potěšením přivítat zde opět dvě ženy a dva návštěvníky až ze SR. Nálada byla příjemná a uvolněná, bylo fajn poznat i nové lidi.
Kurz byl ohodnocen více jak 90% účastníky známkou 1, nejhorší pak byla známka 2. Zde jsou reference některých účastníků:

Kurz splnil má očekávání. Byl to pro mě významný krok v chápání technické analýzy. Přehledný popis indikátorů. Celé to na mě zapůsobilo motivačně a povzbudilo k další práci. Díky pořadatelům za tento kurz.
- Karel A.

Kurs splnil má očekávání. Naznačil mi další možnosti využití indikátorů pro výstupy a dodatečné vstupy do trendu.
- (nepřeje zvěřeňovat jméno)

Jsem velmi spokojeý. Jsem nadšený tím, že mohu některé doporučené postupy vyzkoušet a případně zahrnout do obchodního plánu. Skvělé jak pro poziční, tak intradenní obchodování.
- Juraj Moravčík

Pro mne jako pro začátečníka velmi přínosné, srozumitelné a v krátkém čase vysvětlující spoustu informací, které bych samostudiem dlouho studovala.
- Marta Šafaříková

Kurz splnil má očekávání, komplesxní a vyčerpávající výklad. Děkuji!
- Michal Zona

Odcházím s mnohem větší znalostí kombinací indikátorů. Kurz splnil má očekávání.
- Jan Potančok

Dozvěděl jsem se informace, které bych pracně hledal.
- František Murár

Dobré doplnění současných vědomostí. Děkuji.
- Tomáš Hubáček

Myslím, že možnost získat informace o komoditním obchodováním způsobem, jakým to dělají Tomáš s Petrem se v podstatě nedá zaplatit penězi. Děkuji velmi.
- Iveta Pazderová

Srozumitelné, prakticky využitelné. Díky.
- Izmael

Kurz mi ušetřil spousty času a úsilí při studiu samostatných indikátorů a jejich použití v obchodování.
- Ladislav H.

Fundovaný výklad, šikovní pánové, rozšíření znalostí. Skvělé.
- Petr z Brna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...