Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
petrmachacek

TastyWorks - Nový Bezkonkurenční Brooker?

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

rád bych upozornil na vznik velmi zajímavého brookera. Jde o americkou společnost TastyWorks.

Společnost fungovala delší dobu jako odnož TD Ameritrade s velmi zajímavou platformou Dough.

Nyní založili vlastní brookerskou společnost TastyWorks - za vším stojí velmi známý opchodník a vývojář software pro obchodování Tom Sosnoff.

Společnost od začátku roku otevírá accounty v americe a během března by se mělo dostat i na Evropu.

Dvě věci, které vás mohou zaujmout:

- V Americe má společnost strukturu poplatků za obchod 1USD za LEG/OPCI na vstupu a zavření pozice je zdarma.

- Společnost se snaží jít cestou, kdy jim velmi záleží na retail obchodnících. Doporučuji navštívit https://www.tastytrade.com/tt/shows kde je neskutečné množství školícího materiálu, historických průzkumů, vše velmi příjemnou formou

- Moje osobní zkušenost je taková, když jsem napsal Tomu Sosnovovi dotaz týkající se obchodování a jeho pozic, osobně mi odpověděl a následně zařadil do jeho show - to mi přijde opravdu neuvěřitelné :)

V tuto chvíli jsem na jejich pořadech zcela závislý, dávají neskutečnou podporu a mojí vděčnost bych rád projevil tím, že to předám dál zde na fóru :)

Pokud máte zájem, podívejte se na to - jsem přesvědčen že budete příjemně překvapení.

Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ja to pouzivam kedze zijem v USA. Ich network and educational system ktory sa treba naucit. Jediny sposob ako sa udrzat v trhoch dnes. Je to zadara a dostupne. Paci sa mi ako menia hru :))

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Díky za tip. Vím o nich, ale zatím jsem si je nějak blíže neanalyzoval. Nestáli náhodou tihle lidé původně za výžvojem platfotrmy ThinkorSwim (nyní tedy TD Ameritrade)...?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.