Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0

Nejlepší broker pro intradenní obchodování TF?


stepang

Otázka

Dobrý den,

potřebuji poradit s výběrem brokera a ocením každou radu nebo zkušenost. Mám v plánu obchodovat e-mini russel 2000 a to intradenně. Hledám tedy brokera, který mi nabídne nízké komise RT, nebude účtovat žádné zbytečné poplatky (za neobchodování, atd.) Bude seriózní - tzn.  bude mít nějakou minulost a bude sídlit ideálně v us nebo eu. Dále bych chtěl vědět, zda nabízí i data feed pro daný trh a případně za kolik. Chci obchodovat přes ninjatrader, takže by to měl podporovat a chtěl bych začít s kapitálem 5K, takže by bylo fajn, kdyby tam nebylo nějaký velký omezení pro otevření účtu. (pokud by to byl pro mě nejlepší broker, tak by se dal kapitál navýšit).

Prosím tedy všechny, co obchodují tento trh o radu, případně i všem dalším, kteří budou obchotni a kompetentní mi pomoci.

Hlavní důvod proč se ptám je ten, že v nabídce brokerů se nedá vyznat a věřím, že rada zkušeného bude mnohem užitečnější.

Předem děkuji za všechny odpovědi.

 

S pozdravem

Štěpán

Link to comment
Sdílet pomocí služby

8 odpovědí na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0
Před 17 hodinami, stepang napsal/a:

Dobrý den,

potřebuji poradit s výběrem brokera a ocením každou radu nebo zkušenost. Mám v plánu obchodovat e-mini russel 2000 a to intradenně. Hledám tedy brokera, který mi nabídne nízké komise RT, nebude účtovat žádné zbytečné poplatky (za neobchodování, atd.) Bude seriózní - tzn.  bude mít nějakou minulost a bude sídlit ideálně v us nebo eu. Dále bych chtěl vědět, zda nabízí i data feed pro daný trh a případně za kolik. Chci obchodovat přes ninjatrader, takže by to měl podporovat a chtěl bych začít s kapitálem 5K, takže by bylo fajn, kdyby tam nebylo nějaký velký omezení pro otevření účtu. (pokud by to byl pro mě nejlepší broker, tak by se dal kapitál navýšit).

Prosím tedy všechny, co obchodují tento trh o radu, případně i všem dalším, kteří budou obchotni a kompetentní mi pomoci.

Hlavní důvod proč se ptám je ten, že v nabídce brokerů se nedá vyznat a věřím, že rada zkušeného bude mnohem užitečnější.

Předem děkuji za všechny odpovědi.

 

S pozdravem

Štěpán

driv bych doporucil AMP futures, ale pro nove klienty uz Ninjatrader neposkytuji - misto nej Multicharts (s tim zatim moc zkusenosti nemam),  jinak za emini Russell2000 se u vsech brokeru plati kolem 100 $ mesicne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

Prej se bude doraz obchodovat TF pres CME.

Cituji

Dalsi novinka je, ze kdysi velmi popularni E-mini Russell2000, ktery obchoduje na ICE a data na jeden mesic stoji $117, bude od 10. 7.2017 obchodovat na burze CME.  To znamena, ze s nejvetsi pravdepodobnosti, data uz nebudou stat $117, ale pouze $5.

 

Konec citatu

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0
On 1. 4. 2017 at 22:11, stepang napsal/a:

Dobrý den,

potřebuji poradit s výběrem brokera a ocením každou radu nebo zkušenost. Mám v plánu obchodovat e-mini russel 2000 a to intradenně. Hledám tedy brokera, který mi nabídne nízké komise RT, nebude účtovat žádné zbytečné poplatky (za neobchodování, atd.) Bude seriózní - tzn.  bude mít nějakou minulost a bude sídlit ideálně v us nebo eu. Dále bych chtěl vědět, zda nabízí i data feed pro daný trh a případně za kolik. Chci obchodovat přes ninjatrader, takže by to měl podporovat a chtěl bych začít s kapitálem 5K, takže by bylo fajn, kdyby tam nebylo nějaký velký omezení pro otevření účtu. (pokud by to byl pro mě nejlepší broker, tak by se dal kapitál navýšit).

Prosím tedy všechny, co obchodují tento trh o radu, případně i všem dalším, kteří budou obchotni a kompetentní mi pomoci.

Hlavní důvod proč se ptám je ten, že v nabídce brokerů se nedá vyznat a věřím, že rada zkušeného bude mnohem užitečnější.

Předem děkuji za všechny odpovědi.

 

S pozdravem

Štěpán

Můžeš klidně obchodovat třeba přes Ninjatrader broker, nevidím v tom problém. Poplatky jsou dost podobné AMP . Myslím si, že měl něco společného s Mirus futures broker, nebo se z něho transformoval, přesně nevím. Mělo tam účet hodně lidí odsud.

Můj názor je, že na začátek je to docela jedno jakého máš brokera pokud má přiměřené poplatky, stejně pokud začneš víc vydělávat skončíš u těch velikých jako je IB,global futures, tradestation broker apod. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0
On 19. 4. 2017 at 21:11, PetrJ81 napsal/a:

Můžeš klidně obchodovat třeba přes Ninjatrader broker, nevidím v tom problém. Poplatky jsou dost podobné AMP . Myslím si, že měl něco společného s Mirus futures broker, nebo se z něho transformoval, přesně nevím. Mělo tam účet hodně lidí odsud.

Můj názor je, že na začátek je to docela jedno jakého máš brokera pokud má přiměřené poplatky, stejně pokud začneš víc vydělávat skončíš u těch velikých jako je IB,global futures, tradestation broker apod. 

Děkuji za odpověď. Rovnou mě napadá otázka proč rovnou nezačít například u IB? Na jejich stránkách vidím, že pro obchodníky věku 25 nebo méně (mám 24) je minimum pro otevření účtu 3000 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...