Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0

Vhodný broker pro fims (mentorovou skupinu-sim) obchodovaní


Stefan8

Otázka

Zdravím všechny obchodníky,

Chtěl bych se zapojit do sim obchodování v mentorové skupině,bohužel ale nevím u koho si mám založit účet abych získal live data.

Předem děkuji za vaše doporučení....

Sierra Chart nabízí tzv.CTS obhodní spojení,ale nevím jetli tím myslí zrovna reálná data?

Jsem začátečník a tak budu rád za veškeré poskytnuté informace.

S pozdravem

Stefan8.

 

Upraveno uživatelem Stefan8
Link to comment
Sdílet pomocí služby

11 odpovědí na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0

Ještě 1 otazku ohledně programu Sierra Chart.

Po zaplacení  dostupné služby,budu muset asi ještě platit paušálně i za live data pomoci-cts trading connection a pak ještě za 2 systems are included.?

Nebo Si tyto data budu moci stahovat od svého budoucího brokera?Předem děkuji za pomocnou informaci...

S pozdravem

Disabled3 (Standard)  - 24 USD/Month3 (Standard)  - 63.36 USD/3 Months (21.12 USD/Month) (12% Discount)3 (Standard)  - 109.44 USD/6 Months (18.24 USD/Month) (24% Discount)3 (Standard)  - 190.08 USD/12 Months (15.84 USD/Month) (34% Discount)5 (Advanced)  - 33 USD/Month5 (Advanced)  - 87.12 USD/3 Months (29.04 USD/Month) (12% Discount)5 (Advanced)  - 150.48 USD/6 Months (25.08 USD/Month) (24% Discount)5 (Advanced)  - 261.36 USD/12 Months (21.78 USD/Month) (34% Discount)  
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

Zdravím všechny obchodníky.

Chci se zapojit do Petrového live mentoringu pro FIMS,kde se věnují hlavně trhu-NASDAQ.

Potřebuji live data a jako začátečník ještě nemám účet u brokerské společnosti.

V mentorové skupině chci obchodovat zatím sim.

Rád bych se  tedy přesvědčil o spravném nákupu v SierraChart,která také nabízí živá data.

Budu moc rád za pomoc při mém začínajícím obchodování.

 

Děkuji všem.

Indexy NASDAQ 3,25 USD / měsíc     Indexy NASD
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

Jaký je vhodný broker pro SierruChart.???

Lynx B.V.

Lynx je společnost s nízkými náklady na obchodování. Nabízí jedny z nejnižších spreadů a komisí na trhu.

  • Exekuce: ECN, STP
  • Páka: 1 : 40
  • Regulace: ČNB
  • Min. vklad: 2000 USD

Markets.com

Markets.com je jedna z nejrychleji rostoucích brokerských společností na světě. Byla založena v roce …

  • Exekuce: MM, STP
  • Páka: 1 : 200
  • Regulace: CySEC, CNB
  • Min. vklad: 100 US

IFC Markets (IFCM)

IFC Markets je novou brokerskou společností na českém trhu. Svým klientům nabízí přístup na široké portfolio trhů přes platformy MetaTrader 4 a NetTradeX.

  • Exekuce: STP, DMA
  • Páka: 1 : 400
  • Regulace: FSC
  • Min. vklad: 1 USD

IronFX

Pozor, společnost IronFX byla již několikrát označena za podvodnou společnost, která svým klientům nevyplácí jejich vlastní peníze, natož zisk. Proto jednejte opatrně.

  • Exekuce: ECN, MM, STP
  • Páka: 1 : 500
  • Regulace: CSA, CySEC, ČNB
  • Min. vklad: 500 USD

Highsky Brokers

Je menší obchodní společnost sídlící v Praze 1 ve Vodičkově ulici. Svým klientům nabídne neomezený vklad, platformu MetaTrader 5 a bonus ke vkladu na účet.

  • Exekuce: MM
  • Páka: 1 : 200
  • Regulace: ČNB
  • Min. vklad: 1 USD

IFC Markets (IFCM)

IFC Markets je novou brokerskou společností na českém trhu. Svým klientům nabízí přístup na široké portfolio trhů přes platformy MetaTrader 4 a NetTradeX.

  • Exekuce: STP, DMA
  • Páka: 1 : 400
  • Regulace: FSC
  • Min. vklad: 1 USD

Brokerjet

Společnost Brokerjet bývala jednou z hlavních obchodních společnost na obchodování hlavně cenných papírů v Čr, ale umožňovala i přístup na forex. Dnes již neexistuje.

  • Exekuce: STP
  • Páka: 1 : 100
  • Regulace: CNB
  • Min. vklad: 150 USD

Colosseum a.s.

Colosseum je ryze česká společnost založená v roce 1997, která jako první obdržela licenci pro obchodování derivátů (v roce 2002).

  • Exekuce: STP
  • Páka: 1 : 100
  • Regulace: ČNB
  • Min. vklad: 1 USD

Admiral Markets

Admiral Markets je broker původem z Estonska, který si od svého založení v roce 2001 vydobyl na trhu pověst spolehlivé společnosti.

  • Exekuce: ECN, MM, STP, STP/ECN
  • Páka: 1 : 500
  • Regulace: MiFID, ČNB
  • Min. vklad: 200 USD
  • Bonus ke vkladu: 30 %

Bossa

Tato společnost je jednou z nejstarších na českém trhu. Založena byla v roce 1995 a do Čech sice oficiálně expandovala až v roce 2012, ale byla zde populární již dávno předtím.

  • Exekuce: MM
  • Páka: 1 : 200
  • Regulace: ČNB
  • Min. vklad: 500 USD
  • Bonus ke vkladu: 10 %

Patria Direct

Patria Direct je jedna z nejstarších brokerských společností na našem trhu. Byla založena v roce 1994. Za 20 let své existence si na našem trhu vydobyla pověst kvalitního a spolehlivého brokera.

  • Exekuce: STP
  • Páka: 1 : 50
  • Regulace: ČNB
  • Min. vklad: 1 USD

Purple Trading

Moderní obchodní společnost sídlící v České republice může být ideální volbou. Ať už chcete obchodovat sami, nebo nechat manažery spravovat váš účet, obě možnosti vám Purple Trading nabízí.

  • Exekuce: ECN, STP, DMA
  • Páka: 1 : 200
  • Regulace: CNB, NBS, FCA, CySEC a další...
  • Min. vklad: 1000 USD

XTB

XTB je jedna z nejstarších společností na českém trhu. Za více než 15 let své existence má tento broker dostatek zkušeností s řízením účtů svých klientů.

  • Exekuce: ECN, MM
  • Páka: 1 : 200
  • Regulace: ČNB
  • Bonus ke vkladu: 10 %

 

 
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0
Dobrý den,
samotná Sierra Chart obsahuje pouze historická data. Tj. vhodná maximálně pro replay. Pro simulované obchodování potřebujete živá data. Ty se dají kupovat od Sierra Chart (Petr to tak má), ale bez otevřeného účtu toto vychází poměrně draho. Lepší je mít otevřený účet, byť jej člověk nevyužívá. Případně hodně FIMS studentů využívá účet u brokera AMP, kde nabízejí bezplatná Rhitmic data. Sami s tímto brokerem ale zkušenost nemáme.
Případně se klidně zeptejte v uzavřené FIMS diskuzi. Je zde hodně aktivních obchodníků, kteří vám rádi poradí s nejvýhodnější variantou pro začátek.
 
Co poradí obchodní veteráni ???
Předem děkuji.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

AMP BROKER.

Zdravím všechny,

pokud máte zkušenosti s tímto brokerem uvítam Vaše rady,popř.se chci zeptat,na rychlost jeho dat?

Včera jsem si zakoupil SierruChart a nyní mi už jen scházi live data.

Rád bych se zapojil do fims-mentorove skupiny (zatím jen sim),proto ocením Vaše doporučení.

Otázka tedy zní-založit si účet u nějakého brokera a nebo si koupit live data přímo ze SierraChart?

Jestli se najde někdo kdo mi může poradit,budu moc rád.

s pozdravem.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

Dobrý den,

mám brokera AMP. Mohu doporučit. Vždy reagují na mé dotazy. Mám od nich Sierru s balíčkem 5 a ticková data Rithmic. Vše funguje spolehlivě.Data ale neposkytují zadarmo. 

  • Bundle - $15.00 - (All CME markets)
  • CME - $5.00 – Equity Indices, Currencies, Meats, Softs
  • CBOT - $5.00 – Financials, Grains
  • NYMEX - $5.00 – Energies
  • COMEX - $5.00 – Metals

Vklad na účet min. 500$. Hodně zdaru.

 

  • Děkuji 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0

 

AMP (AMP) 12. 11. 1:17 odp. CST Skvělý! Jakmile je živý účet financován minimálně 100 USD, získáte streamování, neustálý přístup jak k živému, tak k demo. Zde je odkaz na aplikaci účtu online: https://application.ampclearing.com/apply/ Těšíme se na podporu dosažení vašich obchodních cílů!

To mi ted přišlo do emailu....

a na jejich webovkách maji zase toto:

 

Žádné měsíční poplatky za nečinnost $ 500 Účtu Minimum $ 400 denní obchodní marže ES Nejlevnější futures broker Technologie CQG pro řezání hran Více než 10 obchodních platforem Grafy v reálném čase a historie Pokladní index a tržní interní systémy Všechny hlavní měny byly přijaty 24 hodinová podpora a obchodní stůl Přímý globální přístup k Exchange Vyberte si z několika datových zdrojů Volné obchodní platformy k dispozici Podpora více jazyků Automatizované systémy center Záruka zákaznického servisu.

 

Upraveno uživatelem Stefan8
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 0
On ‎12‎.‎11‎.‎2017 at 18:48, Petruson napsal/a:

Dobrý den,

mám brokera AMP. Mohu doporučit. Vždy reagují na mé dotazy. Mám od nich Sierru s balíčkem 5 a ticková data Rithmic. Vše funguje spolehlivě.Data ale neposkytují zadarmo. 

  • Bundle - $15.00 - (All CME markets)
  • CME - $5.00 – Equity Indices, Currencies, Meats, Softs
  • CBOT - $5.00 – Financials, Grains
  • NYMEX - $5.00 – Energies
  • COMEX - $5.00 – Metals

Vklad na účet min. 500$. Hodně zdaru.

 

Zdravím Vás, 

jakou používá AMP finanční páku prosím? Vzhledem k tomu, že založení účtu je už od 500$ mám strach, že bude příliš vysoká.

Předem děkuji za odpověď. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...