Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GRATULACE!


Doporučené příspěvky

Jeden muž rozmlouval s Pánem o nebi a o pekle. Pán mu pravil: "Pojď, ukážu ti peklo." Vstoupili do místnosti, kde seděla skupina lidí kolem obrovského hrnce s masem. Všichni umírali hlady, celí zoufalí. Každý držel lžíci, která sice dosahovala do hrnce, ale ty lžíce měly rukojeť o tolik delší než byla ruka, že je na dopravení jídla do úst nebylo možné použít. Bylo to hrozné utrpení.
"Pojď, teď ti ukážu nebe," řekl Pán po chvíli. Vstoupili do další místnosti, úplně stejné jako byla ta první - hrnec s masem, skupina lidí, stejně dlouhé lžíce. Ale všichni vypadali šťastní a dobře živení.
"Já to nechápu," žasl muž. "Jak to, že tihle jsou šťasntí, když lidé v druhé místnosti tak trpí, a přitom je všechno stejné?"
Pán se usmál. "To je přece prosté," odpověděl. "Tady se naučili krmit se navzájem."

Tak takhle vidím "Finančníka" a jeho diskuzi já (s Ann Landersovou - autorkou článku) a připojuji se s poděkováním zakladatelům a gratulací k úspěšnému roku fungování.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer všem.

Velmi, velmi děkujeme za milá a hezká slova. Není zřejmě třeba říkat, že taková vždy jednoho nejenom potěší, ale i ubezpečí v tom, že co děláme, má skutečně smysl. A samozřejmě takový pocit dodává i hodně energie do budoucna! A ještě jednou díky všem, kteří se na chodu tohoto serveru sami podílí svými skvělými příspěvky a pomocí ostatním.

Hodně štěstí s tradingem i v životě,
Tomáš a Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Připojuji se k ostatním se svou gratulací. A chtěl bych hlavně říci, že není důležité jestli je to rok nebo deset, vždyť jen samotná doba existence není tím nejpodstatnějším co vypovýdá o hodnotě, ale je to především fakt vaší ochoty a odhodlání pomáhat druhým - a to je cenné vždy bez ohledu na to jak dlouho to děláme - DĚKUJI!

princ ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blahopřeji k výročí!
Minulý týden jsen na tento web narazil a jsem velmi překvapen. Jenom opravdový člověk, který má v sobě kus lidství se umí rozdělit s druhými a proto je bohatší, samotné peníze k němu spíš přicházejí než člověku nepřejícnému. Na tomto serveru mě skutečně překvapil rozměr lidství, i když se jedná o peníze. Prostě jednoduše a opravdově Vám děkuji. Nevím jestli budu obchodovat, ale budu se snažit.
Je to bezpochyby jedna z nejleších stránek, které jsem kdy viděl!
Skvělé pánové!

Kipruzi (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Este jedna gratulacia.
Myslim ze pri zakladani Finančníka ste dali latku velmi vysoko.Informacie ktore sa tu podavaju zadarmo maju pre mna osobne velku hodnotu.Je citit ze drviva vacsina diskutujucich ma uprimnu snahu tieto stranky niecim uzitocnym obohatit a to si velmi cenim.V dnesnej prekomercionalizovanej dobe je to naozaj zriedkave.
Takze Tomášovi,Petrovi a vsetkym diskutujucim prajem vela zravia,pohody a obchodnych uspechov do dalsich rokov.

S pozdravom
biko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji Vám mnoho dalších úspěšných let v obchodování a provozování těchto stránek..Děkuji Tomáši i Petře za vaše skvělé články,příspěvky do diskuzního fóra a podporu..Děkuji taky za skvělé kurzy a pomoc při otevření účtu u IB a děkuji dalším skvělým lidem co se zde podílejí v diskuzích na těchto stránkách.. (tu)

S pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...