Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Úvodní kurz do intradenního obchodování 26.10. - reference


Doporučené příspěvky

Následující reference vycházejí z dotazníku, ve které byl každý absolvent kurzu zcela na závěr požádán o shrnutí kvality a úrovně kurzu.


Kurz jednoznačně splnil má očekávání. Velmi zajímavý a srozumitelný výklad, mnoho nových poznatků - zejména praktických. Děkuji mnohokrát autorům za výborný kurz.
Jan Rohrbacher

Kurz mi dodal nadšení začít se zaobírat směrem intradenního obchodování.
O.H.

Kurz splnil má očekávání nad očekávání. V mnoha oblastech mě nasměroval kudy se dál ubírat.
Marek Václavík

Díky kurzu jsem se dostala k informacím, ke kterým bych se jinak nedostala.
Miroslava Vopasková

Kurz splnil přesně to, co jsem očekával. Zase další krůček na daleké cestě.
Vojtěch Chytrý

Kurz mi pomohl uspořádat mé doposud chaotické poznatky a snad mě posunout blíže k jejich praktickému využití. Moc děkuji.
Pavel P.

Kurz krásně navazuje na perfektvní web stránky. Oceňuji vaší zapálenost předat vědomosti ostatním. Děkuji.
Jakub Haluška

Kurz srozumitelnou formou zformoval mé předem získané znalostí a zaplnil některé mezery. Jednornačně přínosná investice.
Petr Múčka

Kurz oceňuji jako naprosto perfektní. Kéž by všechny kurzy a školení, a zažil jsem jich až příliš, byly tak srozumitelné, věcné a přínosné.
Martin Kopáček

Tento kurz mi určitě ukázal cestu, jak si zajistit své pasivní příjmy a dojít k finanční nezávislosti. Chce to jen trpělivost a začít na sobě pracovat.
Roman "Hari"

Na pánech Petrovi a Tomášovi je každým coulem vidět jejich dlouholetá praktická zkušensot v obchodování. Informace byly věcné a hlavně praktické. Žádná zbytečná teorie, mnoho praktických informací.
(autor si nepřeje být jmenován)

Celistvé, výborné.
Anna K.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...