Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader 8, stahování a ukládání Instrrumentu do platformy


JTrojan

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

začínám s platformou NT 8 a mám problémy vložit nový Instrument, konkrétně S&P 100 do platformy, konkrétně neumím správně vyplnit Instrument field. Konkrétně mi to píše " you must set at least one symbol map value" nevím, co do této kolonky mám vložit. Když vložím symbol , OEX , je to špatně.Nevím, kde dělám chybu. Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 19 hodinami, JTrojan napsal/a:

Dobrý den,

začínám s platformou NT 8 a mám problémy vložit nový Instrument, konkrétně S&P 100 do platformy, konkrétně neumím správně vyplnit Instrument field. Konkrétně mi to píše " you must set at least one symbol map value" nevím, co do této kolonky mám vložit. Když vložím symbol , OEX , je to špatně.Nevím, kde dělám chybu. Honza

OEX je v NT8 defaultně přítomen, netřeba tedy nic přidávat (viz. Control Center > Tools > Instrument Lists > Indexes > OEX). 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
On ‎28‎.‎03‎.‎2018 at 18:20, JTrojan napsal/a:

Dobrý den,

začínám s platformou NT 8 a mám problémy vložit nový Instrument, konkrétně S&P 100 do platformy, konkrétně neumím správně vyplnit Instrument field. Konkrétně mi to píše " you must set at least one symbol map value" nevím, co do této kolonky mám vložit. Když vložím symbol , OEX , je to špatně.Nevím, kde dělám chybu. Honza

 

On ‎29‎.‎03‎.‎2018 at 13:25, emun napsal/a:

OEX je v NT8 defaultně přítomen, netřeba tedy nic přidávat (viz. Control Center > Tools > Instrument Lists > Indexes > OEX). 

 

On ‎29‎.‎03‎.‎2018 at 13:25, emun napsal/a:

OEX je v NT8 defaultně přítomen, netřeba tedy nic přidávat (viz. Control Center > Tools > Instrument Lists > Indexes > OEX). 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 8 months later...
×
×
  • Vytvořit...