Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Swingové obchodování


Pavel K.

Doporučené příspěvky

Zdravím vás všechny po delší době,

na finančník jsem se registroval před 11 lety. Od té doby jsem ušel řádný kus cesty. Vždy jsem se věnoval primárně intradennímu obchodování a dlouho poměrně úspěšně. Ale tlak, který se postupně spíše zhoršoval (vlivem vnějších okolností) mě nakonec donutil od základu překopat svůj přístup k tradingu.

Nyní obchoduji převážně na forexu swingovým způsobem. Budu zde dávat své screeny obchodů, komentovat je apod. Uvidíme, kam se celé vlákno pohne a jak bude pro ostatní zajímavé. Hodně se zde rozjíždí automatizace strategií, tak alespoň takto mírně bych vytvořil určitou protiváhu. Vždy mě fascinovalo umění číst grafy a u toho jsem celou svoji obchodní kariéru vydržel.

Postupně sem budu dávat i některé své myšlenky.

Začnu screenem 3 obchodů, které jsem otevřel včera večer. 

AUDCHF.PNG

EURGBP.PNG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, Pavel K. napsal/a:

Ahoj, jedu to samozřejmě live. Vstupuji kolem close na baru, který je naznačený šipkou. Podle situace a vývoje PA občas chytám o něco lepší cenu. Bary jsou klasické, denní. Ideální výstup je naznačený jako profit target. Obchody se budou dále vyvíjet.

Ať se daří!

super A, kolik se da takhle vydelat a B, kolik casu denne na tom stravis ???  Ja jsem zacal LIVE ciste price action 1.5.2018 a dneska jsem uzavrel obchodem na  +$1513 konecne se muzes podivat na moje vlakno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 2 hodinami, Pavel K. napsal/a:

Vydělat se dá dle objemu prostředků. Není to tak agresivní styl jako intra, ale zase tomu člověk věnuje v klidu 30-60 min denně večer. Navíc zde není problém obchodovat s velkým objemem prostředků.

 

Ať se daří!

 

super dik za reply, kdyz budeme mluvit o $15 000 , kolik se da realne udelat za mesic? S velkym objemem neni problem intradenni  na ES kde lze obchodovat se 40 kontrakty naraz aniz by si vas vsimmli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

51 minutes ago, MNovak napsal/a:

To si piš, že si velice rychle všimnou- jsou na to mašiny

 

Co je pod 100 kontrakty na ES  je schovany. Znam realnyho tradera co obcas jede 40 kontraktu jeho jak rika sweet spot je 20 kontraktu. Zacinal s jendnim a $5000 na ucte ale to je vic jak deset let zpatky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo, ale takhle přímočaře to samozřejmě nefunguje. Těch obchodů není tolik jako u jiných intradenních obchodů. 

Ale k předchozím 3 obchodům. jelikož do jiných jsem zatím nevstoupil. EURGBP zatím bojuje na supportu a čekám na další vývoj. U zbylých 2 tradů je posunutý SL dle vývoje na cca 1/3-1/4 původní hodnoty a čekám na další PA. 

Ať se daří.

AUDCHF.PNG

EURGBP.PNG

NZDJPY.PNG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 4 hodinami, Pavel K. napsal/a:

Jo, ale takhle přímočaře to samozřejmě nefunguje. Těch obchodů není tolik jako u jiných intradenních obchodů. 

Ale k předchozím 3 obchodům. jelikož do jiných jsem zatím nevstoupil. EURGBP zatím bojuje na supportu a čekám na další vývoj. U zbylých 2 tradů je posunutý SL dle vývoje na cca 1/3-1/4 původní hodnoty a čekám na další PA. 

Ať se daří.

AUDCHF.PNG

EURGBP.PNG

NZDJPY.PNG

On 1. 6. 2018 at 15:15, MNovak napsal/a:

tam na tech grafech neni videt kde jsi vstoupil do obchodu

 

 

Co je pod 100 kontrakty na ES  je schovany. Znam realnyho tradera co obcas jede 40 kontraktu jeho jak rika sweet spot je 20 kontraktu. Zacinal s jendnim a $5000 na ucte ale to je vic jak deset let zpatky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...