Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

reporty


ladislavH

Doporučené příspěvky

To by mne take zajimalo, nejaky prehled reportu ke komoditam. Ale sam nevim, jestli k tomu mam prikladat nejaky vetsi vyznam, a nebo jestli to je nedulezite. Podle mne, takovi report musi cenu komodity nejak ovlivnit, a pak moje technicka analyza asi nebude k nicemu...
Ridite se podle toho nekdo? Sledujete kdy bude nejaky report, vyrocni zprava, nebo necopodobneho?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

kalendář všech důležitých reportů by jste měli zcela automaticky získat od svého brokera. Každý broker by vám měl na začátku roku zaslat kalendář, kde jsou vyznačeny všechny důležité reporty pro každý obchodní den.
Též můžete zkusit hledat na internetu - i zde se dají podobné kalendáře najít. Jeden takový naleznete například na

www.sstfutures.com/reports.htm

Aktuální výslekdy reportů pak naleznete na

futures.fxstreet.com/Futures/market/commodities.asp

Aktuální cena komodity většinou již v sobě zahrnuje tyto reporty, proto obchodovat čistě na základě reportů není moc rozumné. Důležité je pouze být si vědom kdy má vyjít jaký report, který by mohl výrazněji ovlivnit aktuální stav naší otevřené pozice. Podle toho se pak připravit na různé možnosti - např. bližším přitažením SL apod.

Zdravím,
Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...