Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
  • 0

Scalping s Ninja trader


Otázka

Zdravím,

ještě na burze sportovních sázek jsem si osvojil scalpovací strategii, která měla poměrně konzistentní  profity. Nyní jsem jí přenesl do světa tradingu a v demo účtu Ninja traderu (indexy) zjistil, že stejné principy fungují i zde.

Otázka je jednoduchá. Jaká překvapení a pasti mě čekají při přechodu z demo na live? jsou nějaké limity na množství obchodů? standardně jich dělám desítky během hodiny ... nebo mě sežerou commisions? Ninja inzeruje 0.09 USD což se mi zdá jako strašně málo ...

Díky za jakékoliv informace ke scalpingu, je to pro mě všechno poměrně nové :)

 

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

2 odpovědi na tuto otázku

Doporučené příspěvky

  • 0

technicky mezi demem a live žádný rozdíl není. Nepředpokládám, že bys chtěl obchodovat desítky kontraktů per trade, pak by to už rozdíl byl

hodně štěstí :-)

Upraveno uživatelem tomas262
Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
  • 0

Ahoj, děkuji za odpověď.

Můžu ještě poprosit o dovysvětlení těch poplatků kolem. V demu žádné nejsou :) nicméně např. dnes. Při scalpování Micro E-mini mám tick size 1.25 USD. Během 45minut jsem vypálil do trhu 30 buy / sell příkazů a vyklikal 18 USD. V reálu by mě zajímalo, jestli mi při odečtení všech poplatků vůbec něco zbyde :) a také - není problém zadávat příkazy v takto rychlém tempu? 

 

 

 

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.