Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

5$ deposit zdarma pri zalozeni live uctu?


mike41

Doporučené příspěvky

som to trosku bližšie preštudoval, nemôžem si pomôcť, ale nepači sa mi to, asi som už velmi zvyknutý na prehladnost cez meta trader. chyba mi tu moznost vyuzitia aj 1min. grafu, male zvacsenie, je síce super, ze to umoznuje tak malé mnozstva obchodovat a ze indikatory sa daju lahko ovladat, ale indikatory nepouzivam takmer ziadne (iba obcas) a radsej budem obchodovat od 0,1 lotu - ale life ucet som zatial neskusal - tak uvidim. stale som nenasiel vhodneho brokera

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skúšal som obchodovať komodity - vcelku fajne sa to cez marketivu obchoduje, ale chýba mi možnosť nastavenia S / L nižšie ako je bod vstupu, a takisto tu nie je možnosť uzatvoriť len časť pozície (napr. uzatvoriť 5 za celkových 10). Ak viete niekto ako sa to dá, alebo či sa to dá, napíšte, dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čiastočne si ju ošahá v prípade, že sa na to bude pozerať z hľadiska percenta, napr. stratí 1EUR z 10EUR vs. stratí 10EUR z 100EUR - stále je to jedna desatina. ak je pre neho 1/10 veľa, tak si môže spraviť mienku, čo sa stane pri väčšom účte - samozrejme, určite to nie je ono, ale ked som si ja zacinal trenovat psychiku, tak som takto zacinal, teraz som na jednotkách eur (t.j. 1 až 100 EUR) - stále mám čo zdokonalovat, ale už sa to lepší

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

glader Napsal: ------------------------------------------------------- > Dneska jsem na ty stránky taky narazil... > Mike41...jak pokracujes?? PeterP1 Napsal: ------------------------------------------------------- > tak toto vyskúšam, plánujem obchodovať s 500 > eurami ako začiatočný vklad, takže chcem používat > miniloty 0,05 až 0,1 tak som zvedavý sorry lidi za dlouhou neaktivitu ale... krachnul sem poslal sem tam 500 usd na zkousku vytahnul sem to skoro na 3000 a pak...

12462

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo aha se to samo odeslalo hned po prilozeni obrazku takze dokonceni..

proste trh se choval tak jak se stava jednou za 10-20 let. proste smula.. stopky sem nepouzival misto nich sem delal hedging.. obchodoval sem celkem maly pozice jen do 10000 takze 0.1 lotu. jeste sem mel par mensich obchodu na euru a libre bohuzel ve stejnym smeru + neco na chf jenze vecinu z toho sem zahedgoval moc brzo a nebo uzavrel se ziskem. kdo mohl cekat ze to udela 2 000 pips pohyby bez poradny korekce.. :/ posledni hedge u nzd sem zavrel kdyz sem byl tak -800 pips a jeste trochu pridal [uz to vypadalo ze konecne pude nahoru..] druhej den uz nebylo cim zahedgovat celou pozici tak sem to vzdal a nechal to jit..

no takze ted sem po dlouhy dobe resetoval&reaktivoval ucet a zkusim neco malo poslat snad to dopadne lip :D
kdyz sem se dokazal po malejch kruccich dostat na petinasobek dokazu to zas akorat to bude chtit vobcas mit hranici za kterou to uz nepustit.. pro jistotu kdyby se nahodou chystal dalsi credit crunch - clovek nikdy nevi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...