Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

5$ deposit zdarma pri zalozeni live uctu?


mike41

Doporučené příspěvky

tak sem si zaregistroval FOREX demo na Marketivacorporation a oni mi zaroven otevreli live s 5$ depositu.(tu).. sice se neda cekat ze z 5 dolaru vydelam miliony ale pro zacatecnika super- bez investice si muzu zkusit obchodovani na live uctu coz je mnohem lepsi nez demo protoze si myslim ze realny penize sou prece jen neco jinyho nez demo kde muzu zresetovat a ject znovu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

bez trénování live obchodování, je i sebelepší backesting k ničemu. Obchodování je opravdu převážně o psychice. Čím déle obchoduju, tím větší pozornost tomu věnuju. Je neuvěřitelný co všechno se člověku honí hlavou, když je live a jak nesmyslně mnohdy reaguje. Je ideální začít s malými prostředky. I tak to funguje. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak zacatek je zatim docela slibnej. pokusim se o upload aktualniho screenshotu account statementu z live. na demo mam zisk skoro 2x veci ale pri polovicni uspesnosti (44.44%) zatim je to jen malej pocet obchodu takze se z toho nedaj delat moc velky zavery- ale i tady je jasne videt ze live je neco jinyho nez demo. na live zaviram moc brzo kdyz je zisk a naopak u ztrat:-)) chce to jeste vypilovat. navic sem mel asi dost stesti...

620

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 2 týdny později...
  • 2 months later...

Tváří se že těch 5 USD je opravdu skutečných a případný zisk že jde vybrat. Osobně s tím zkušenost nemám, protože jsem záhy přešel k jiné (dospělé) společnosti. Jediný přínost (možná) vydím v tom, že si člověk trochu osahá psychiku v reálu. Jinak na nějaké větší obchody bych to asi nedoporučil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Díval jsem se jak to funguje. Nastavení indikátorů je tam perfektní. Držíte šipečku s hodnotou indikátoru a ten se plynule mění, což je veliká výhoda oproti jiným platformám, kde pořád odklikáváte OK a další změnu musíte znovu provést a odkliknout. Tady si nastavíte a najdete optimální nastavení během pár sekund. Trendovou čáru používám EMA 36. Grafy si do platformy namnožíte pouhým přetahováním myší. Jen jsem nepřišel jak se mění pozadí. Obchodujete přímo z grafu. Na send order si nastavíte demoforex nebo liveforex. Quantity na 100, z čehož vyplývá margin 0,7$. Máte zde k dispozici 2,5$ na účtu. Zkoušel jsem to obchodovat. Udělal jsem 50 pips, což bylo 0,5$ zisk.
Takže je to vhodné pro študáky, kterí nemají peníze a chtějí si to vyzkoušet. Na platformě je taky český forum. Taky tu jdou obchodovat fondy, kde máte live 2,5$ . Spread na eur/usd je 1.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Přímo na platformě Marketivy je české forum, kde obchodují lidé/asi30/ i co jsou tady na finačníku, tak zkuste dát dotaz tam.
Nějak se začít musí, velikost obchodu si můžete stanovit na quantity 10 a v podstatě můžete obchodovat s halířema, než se to naučíte. Pak zvýšíte quantity a obchdodujete s větším množstvím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...