Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
flakac

Alpari

Doporučené příspěvky

Jedné věci teda nerozumím vůbec. Připravuje se setkání na 12.3.2015, možná se ustaví výbor 5členů (2 z a klienty, 2 za věřitele, 1 za FSCS). Taky je varianta, že výbor věřitelů nevznikne...
Jestli jsem textům nějak porozumněl bude teď probíhat nějaký proces, kdy skupina věřitelů i skupina klientů musí odsouhlasit nějaké návrhy (obecně formuluji, prostě musí něco odsouhlasit). Je jasné, že zájmy obou skupin jsou jiné. Pokud nebude výbor a neshodnou se obě skupiny, bude rozhodovat soud (to aby se to nevyřešilo tak rychle náhodou) no a tím se dostávám k jádru toho co nechápu - když jsou peníze na segregovaných účtech, co mi je jako klientovi do toho, jak se k věci staví věřitelé? Ty budou vykrytý z majetku společnosti nikoliv klientských peněz.
Tohle fakt nechápu.
Je tu někdo, kdo by mi to objasnil (nebo jsem to blbě přeložil?). Díky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravim,
Tiez som mal ucet u alpari a podal som claim cez FSCS, kde som sa odkazal na ucet u brokera ETX. Mne az teraz dosiel mail, kde FSCS akceptuje moj claim a poslu peniaze na ucet u ETX.
U ETX inac mi vraveli, ze iba polovicu dostanem...??? Ako je to u teba hofy22?
Dakujem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.