Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MOVI


oldas

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

Preji dobry den,

muzu se zeptat, jaky duvod je k radosti z koupi MOVI (Movie Gallery Inc) ? Nejak mi to pri pohledu na graf ceny unika - pokud se ovsem nejedna o ironii ...
MOVI se nekolikrat objevila v buy-listu brokera FIO na zaklade technicke analyzy (takze sleduji) .... zatim se ale cena "neutrhla" a "mota" se kolem 5 USD.

Co se tyka GM (General Motors), "mam" za 23.01 a jen tise doufam ... muj "vnitrni" SL je ztrata 750 USD a teto ztraty zatim nebylo dosazeno.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

to oldas zdravim,

chtel jsem se zeptat jestli sledujes jeste MOVI, včerejší 20 procentní pád byla pěkná jízda, škoda, že jsem nebyl short, mám jich docela dost těchto akcí, ale počítám, že v pondělí by mělo dojít ke korekci nahoru: co jsem tak našel, tak důvody poklesu jsou:
-Goldman Sachs oznámil, že prodal cca 1 mil akcíí v prosinci, cca 2,4 % všech akcíí
-že přitvdila konkurence na trhu s videem, kde je MOVI činné a jeden z jeho konkurentů nabídl zákazníkům zajímavé slevy

i přesto, se mi zdá podezřelé, že tyto infomace způsobily tak velký pád, je zajímavé, že cca 60% vlastníků je v shrot pozicích,celkový objem páteční seance přesahoval 6 krát průměrný objem

tak uvidíme v pondělí, ani jsem nenašel kdy oznamují výsledky hospodaření,

- jelikož nejsem ždný velký odborník, je možné, že některé výrazy a spojení jsem nepoužil zrovna dobře, ale snad vyjadřují to co jsem chtěl sdělit

přeji všem hodně zdaru Dada
Link to comment
Sdílet pomocí služby



díky za zprávu, budu to sledovat a uvidíme, v případě oznámení dobrých výsledků 16.3. by to mohl být zajímavý obrat, ale je zde riziko jak bude působit akvizice jedné společnosti, o kterou se MOVI přetahovala s konkurentem a díky tomu se vyšroubalvala cena za tuto společnost, a každý asi očekává co to udělá s financemi MOVI,

-ještě jednou díky za odpověd a hezký den, v případě, že budeš mít další námět na akcii rád se zůčastním diskuze

dada
Link to comment
Sdílet pomocí služby

kde jsi cetl to ze GS prodal tolik akcii? na fiu pisou ze jen oznamil ze je vlastni

Dnes výrazně ztrácí společnosti Movie Gallery (MOVI), když není známa jednoznačná příčina poklesu. Prozatím se objevila informace, dle které společnost Goldman Sachs vlastní 930tis. akcií MOVI, když vydání informace může souviset se snahou o podporu titulu. Důvod poklesu však není znám a riziko dalšího poklesu v případě zveřejnění informace stále existuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


našel jse mto na yahoo - finance :

Goldman Sachs Asset Management, which held 2.9 million Movie Gallery shares as of Sept. 30, said in a regulatory filing that as of Dec. 31 it had disposed of 926,001 shares, or about 2.9 percent of Movie Gallery's shares outstanding.

"That probably spooked investors," Wedbush Morgan Securities Inc. analyst Michael Pachter said.

Movie Gallery's short position stood at 17.6 million shares as of Jan 13, or about 56 percent of the 31.6 million shares outstanding held on Oct. 2, the end of its third quarter.

- zkontroluj maji angličtinu, možná, že jsem to nepřeložil dobře :S ,ale podle mě to znamená že GS držel od 30 září 2,9 mil akcií (held as of Sept 30) a že od prosince odprodal (disposed of shares) 926 tis akcíí,

"což pravděpodobně vystrašilo investory" - no tahle věta je snad přeložena správně a těžko to znamená, že GS "vystrašením" chtěl uklidnit investory


- MOVI aby uklidnilo situaci, tak přsipěšchalo s informací, že výsledky by měly být dle očekávání, ale strach je z toho, že s firmou, kterou má přebírat, (myslím, že se jmenuje Hollywood a něco dál) to přešvihla a zpalatí za ni příliš mnoho, a že tato akvizice nepřinese očekáváné výsledky, a do této doby mělo být MOVI v dobré kondici, co se týče dluhů. A jelikož se její obor nachází v recesi "soft year", mohlo by ji to zlomit vaz.

no jsou to informace různě posbírané, budu rád, když mi dáš vědet, jak jsi informaci přeložil ty, já zatím vše sleduji a nic neinvestuji,

ale potvrdilo se včera, že došlo k růstu, na začátku o cca 3-4 %, protože psychologie a doufání všech, že to půjde nahoru udělaly své, ale pouze krátkodobě, no uvidíme co za tím vším bude

- no jestli jsem to blbě přeložil, tak se omlouvám, za šíření poplašných zrpáv (td) hezký den dada
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...
×
×
  • Vytvořit...