Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Přání


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 112
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Uffff...
nakoupeno, navařeno, napečíno, přebaleno a skoro zabaleno, stromeček stojí a svítí, takže jsem se konečně dostal k PC... :) Tož spoustu radosti, vnitřního pokoje, lásky a nějaký ten dolar přeji všem forexákům i jejich rodinám nejen o svátcích Narození Páně, ale i v celém příštím roce.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nějak v tom předvánočním zmatku jsem se ani nedostal k tomu abych se dostal na stránky finančníka a popřál všem ostatním něco málo pod stromeček. Do čtvrtka jsem byl rád že jsem stihl poslední velkou zakázku v tomto roce, díky bože za to teplé počasí, v pátek jsem stihl rozvést v pátek láhve těm nej zákazníkům, sobotu jsem strávil většinu dne ve frontách u pokladen , a v neděli přípravou štědrovečerní večeře . Včerejšek a dnešek ve znamení rodiny a příbuzenských návštěv, takže teď si otevřu jednu Plzeň, kouknu se na týdení rozvrh fundamentů, a hlavně popřeji Všem ať se drží i v příštím roce v kladných číslech a těm co se nedaří ať vytrvají, vytrvají a vytrvají. Stojí to za to, i když je to vždy něco za něco. Ale já jsem si jist že příští rok bude pro většinu zlomový v tom kladném slova smyslu. Takže forexáci držte se a na Silvestra si nezabijte moc mozkových buněk. Liskaus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeju nám všem v této komunitě do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně vytrvalosti, trochu toho štěstíčka, dobré lidi ochotné podat pomocnou ruku kolem sebe, životní pohodu a zúročení těch stovek a stovek hodin strávených na úkor osobního volna nebo rodin u PC ve snaze posunout se dále v tradingu. A taky více vzájemné úcty, snášenlivosti a dobré vůle (platí to i pro mne) . Abychom si nezaneřáďovali tento web zbytečnými hnidopišskými válečkami, ale abychom se všichni stali dobře pracujícím soukolím, kde každý může čerpat poznání, které jinde nenajde.

Chci závěrem roku poděkovat tvůrcům tohoto webu Tomášovi a Petrovi za toto jejich dílo, které se jim podařilo, za všechno, co pro nás udělali a dělají, a co jsme díky nim mohli dále dělat sami pro sebe a někdy i pro jiné. Chci i jim popřát zdraví, rodinnou pohodu, splněná přání, hodně další tvůrčí invence pro nás všechny-a už se těším, co si zase na nás pěkného vymyslí další rok.

Chci poděkovat všem, kteří mi pomohli radou nebo i osobně, že jsem se mohla během uplynulého roku posunout od úplného začátečníka k počátkům live obchodování.

Tak šťastný a veselý Nový rok a úspěšný rok 2007 všem přeje

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Všem traderům přeji do nového roku pevné nervy,štěstí,rodinnou pohodu a pevnou vůli vydržet obchodovat i když zrovna bude období kdy se nebude tolik dařit.
Těm co už live obchodují přeji mnoho velmi dobrých a ziskových obchodů a úplným začátečníkům bych chtěl říct ať vydrží-opravdu to stojí za to!
Sám v březnu najíždím na live,takže pro mě bude nastávající rok velmi zlomový a doufám že úspěšný.

Tak ještě jednou všem přeji šťastný nový rok.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

×
×
  • Vytvořit...