Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Moj prvy Withdrawal :-)


Force75

Doporučené příspěvky

pro valesek
Mojí poznámkou jsem se tě nechtěl dotknout,ale právě něco napsat bachmanovi,přečti si to pozorněji,můj první obchod si už moc nepamatuji,ale vždy jsem vlezl do obchodu long a za okamžik celý trh začal padat,naposledy před třemi týdny,psal jsem o tom v jiném vlákně,momentálně jsem na nule a posílám další peníze na školné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Čaute. Tak sa pripájam. Realizoval som prvý live obchod. Vstupoval som podľa svojej metódy 3.10. o 2:00 am do krátkej pozície na gbpusd kurz 2,0406. Nenasadil som hneď môj money manažment. Dal som tam len 1 minilot. Zarobil som len 4,51 usd po odrátaní swapu. Nejde o tento príjem. Dôležité bolo, že som vyskúšal či vydržím posúvanie SL a či zvládnem čakanie na profit targetPT(ukončenie pozície s predom stanoveným profitom.) Obchodujem totiž na 6 hodinovom grafe. Robím swingové obchody a prvý PT je 210 pipov. Tušil som ,že táto korekcia ma k nemu nedovedie. Ale plán je plán. :-) Perfektné ale bolo, že som to neukončil pri zisku nad 100 pipov, ale vydržal som takmer celé zmazanie zisku podľa obchodného plánu. Tak toľko k tomu. Sebe aj Vám prajem, aby naše obchodné metódy generovali prachy, ale hlavne, aby sme titeo metódy my sami dokázali dodržiavať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

hanzik Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravil. Nechavam si z CMS posilat penize a chteji
> po me clearingovy kod(sorting or routing
> number),mohl byjste mi nekdo poradit??dekuji za
> odpoved
>
> trading for living & living for trading


To je divne ja myslel ze ti to poslou na ucet kterej mas ve smlouve ne .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Zdravim, tak se musim pochlubit.. dneska po 4 dnech obchodovani jsem udelal prvni vyber... Zalozil jsem si ucet u AT a XTB(XTB 25k czk, AT 1k eur). AT mi ovsem stoplo ucet pac jim chybi jeden doklad od telefonu nebo ceho a zadni strana ridicaku takze s nema neobchoduji(nez doresim detaily) a zkousim XTB. No a dneska jsem volal panum z XTB a 5 tisic korunek putuje na muj ucet. Vim ze to pro vas, velke tradery, nic neznamena, ale ja jsem spokojeny jako blecha. Mam znovu 25tisic takze cisty stit a k tomu jeste bonus 5k na beznem uctu.. GL&HF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

premnath:

inu takhle zpetne, byla to cista nahoda, nic jineho, vyslo mi 15 z 18 vstupu a zadny MM, takze jsem jel klidne i s plnymi loty. Ze mne si skutecne priklad neberte. Tech 5 tisic ted mam u AT a jedu ciste 0.01 loty a snazim se k tomu uz pristupovat trochu zodpovedneji(nutno dodat, ze jsem posledni dva tydny ztratovy). Von ten zlaty gral asi skutecne neexistuje ;)

ajo:
Ba ne, zadne skryte poplatky u nich nejsou(a proc taky, kdyz jim stejne vetsina lidi da penize dobrovolne)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak co se týče XTB, tak jsem velice spokojen. Vložil jsem na účet 20 000 Kč, připsány byli opravdu do 24 hodin. Obchodování probíhalo ne zcela dle mých představ, ale důležité je, že pánové od XTB se vám opravdu věnují, komunikují s vámi a odpovídají s ochotou na dotazy. A co se týče výplaty peněžních prostředků, opravdu si nemohu stěžovat obrovská rychlost vyřízení vybíral jsem jednou 5000 a jednou 4000 a platba byla rychle provedena. Co se týče samotné platformy na real obchod, tak jsem nezaznamenal proti demo účtu žádné prodlevy v plnění příkazů. Akorát si musíte dát pozor na zvedání SL před vyhlášením různých událostí, ale to je asi běžné u všech brokerů. Pokud tedy chcete obchodovat s forexem zcela ideální. Na obchodování s komoditami je tento broker příliš drahý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...