Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Moj prvy Withdrawal :-)


Force75

Doporučené příspěvky

Pozdravujem vsetkych traderov.

V uvode by som sa chcel podakovat autorom tejto uzasnej stranky, je to vynikajuca stranka, do ktorej dali kus svojho rozumu a srdca. Dobra praca chalani !!!

Taktiez sa chcem podakovat SIDovi za jeho velmi hodnotny myslienkovy vklad.

Myslim, ze kazdy so mnou bude suhlasit ked poviem, ze nasim hlavnym cielom v tradingu je byt uspesny a dosiahnut financnu nezavislost. Je to aj moja snaha. Urcite kazdy trader so mnou bude suhlasit, ze zaciatky s live uctom su tazke a psychika pracuje uplne inak, ked sa obchoduje s vlastnymi skutocnymi penazmi. Mam live ucet uz dva tyzdne a viem, ake to je. Prve neuspechy zazil asi kazdy, kto zacinal. Vtedy je dolezite nenechat sa odradit a neprestat obchodovat. Ale taktiez by bolo dobre pocut od ostatnych, ze NAOZAJ SA DA zarobit na forexe peniaze.

Preto ma napadlo zalozit tuto novu temu., kde by sme sa mohli podelit svojimi obchodnymi uspechmi.

Vopred dakujem za vase prispevky a zelam profit vsetkym traderom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejsem proti tomu zakládat nová vlákna, když mají všeobecně co říct, ale snažte se používat české výrazy. Osobně se snažím vyhýbat se anglickým pojmům ( a když, dávám do závorky většinou český ekvivalent). Celkem souhlasím s názorem nicku Renda...www.financnik.cz/forum/read.php?5,14782,14805#14805 O případných úspěších nebo naopak, se lze podělit průběžně i jinak, a ne přes další nové vlákno.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Tak jsem dnes (to je 28.8.2007) zacal real obchodovat.
Tak vam reknu ze jsem od toho cekal vic.

Zadal jsem svy obchody a pak jsem jen tak z pr.ele zadal jeden order bez stoplossu a profit targetu na market a cekal co se mnou bude dit (slo 0.3lotu) v te dobe se trh moc nehybal , tak jsem to po hodine uzavrel se ziskem 14Euro. No myslel jsem ze se budu topit v emocich a ono nic , sakra. Je pravda ze jsem byl hned potom v euforii ze jsou to jednoduchy prachy a tak jsem ten trh potom pul hodiny jeste jen tak sledoval a moc bych si uz nepomohl, a tak jsem to sel oslavit (soukrome), no a v tom je prave ten problem. Ja jsem vydelal 14Euro*29Kc=406Kc a v hospe jsem nechal 500. Zas jsem dneska skoro sul nul. A za dalsi je pruser v tom, ze u mne plati porekadlo: "Prvni vyhrani z kapsy vyhani" - v tom pripade se chcu zeptat jestli mi nahodou nekdo z vas nechce pujcit prachy, "Proc?", no prece neprohraju ty svy :)))), nejsu blbej.

Dale tu mam dotaz na SIDa zda by nemohl zalozit vlakno s nejakym podobnym nazvem: "Jak jsem se pobavil s brokerem (supportem u brokera)" nebo "Jak dohnat brokera k sebevrazde".

Mel bych tu totiz jeden rozhovor a tam jsem dohnal technickou podporu k tomu ze mi s tim sekla.
Ja bych se tim docela bavil/
Zde je cely rozhovor:
"


FXCM)19: Welcome to FXCM's Live Chat Feature. So that we may better serve you, feel free to provide me with your name and email address. How may I help you?
you: good evening, i am ales and i have real account.
FXCM)19: hello
FXCM)19: my name is Brian,
you: I have problem, i need copy lines which i i maked in month graph to other graphs
FXCM)19: which charts are you using?
you: integrated in fxts2
FXCM)19: ok
FXCM)19: you will have to input them in individually .
you: oh no
you: it cant be the same
FXCM)19: you will have to physically input he lines
FXCM)19: it will not tranfer to other charts.
you: if i need the same line from month graph to 15min graph it is too much data and too click on the icons on the graph corner
you: can you implement it to later versions?
FXCM)19: I will certainly mention it to my managers.
FXCM)19: so, they can recommed it in the next update.
you: and if not, where can i found button, which is for loading data for all datas from 1993 to now
FXCM)19: you will need to use the Date From and Date To feature on the Create Market Shot window.
you: if i make marketshot from 1.1.1993 to now, on my display i watching from 28.7.07 to now
FXCM)19: yes
you: sorry on 15min graph i watching 27.8. to now
you: why not from1993
FXCM)19: ok
FXCM)19: can we give you a call to help setup your charts?/
you: by chat is better i not in phone calling in english
you: i am very bad in english by pone
FXCM)19: that is fine
FXCM)19: it is to my understanding that the charts will not be able to go back that far yet.
FXCM)19: we are looking into making changes to them in the near future
FXCM)19: but you might try the following charts in the mean time:
FXCM)19: www.fxcm.com/charting-options.jsp
FXCM)19: try the Powercharts
you: thank you,need you my email to know who i am?
FXCM)19: ok
FXCM)19: i wll send you the email.
FXCM)19: May i have your email address?
FXCM)19: and your live account number?
you: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
you: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
you: please which firewall you can recommend to me?
FXCM)19: thank you
you: please are exist other graphs hich not use java? i have not java on my computer, because i mean that it is dangerous
you: to install it
FXCM)19: not that i am aware of.
you: please i am installed 4th chart (marketscope)on site which you sent me but it wrote to me installing in blue bar but where can i find this chart?
you: it is installed but i dont know what can do now, in program menu isnt new programs
FXCM)19: it is actually in the trading station.
you: where in fxts2?
FXCM)19: at the top of the trading station'
FXCM)19: you will see the menu option: Charts
FXCM)19: that is market scope charts.
you: i am see charts but it was there before i install market scope charts
FXCM)19: YES, they were evidentially loaded into the station when you initially downloaded it.
Chat session has ended.
"

Chtel bych upozornit ze jsem ten text nijak necenzuroval krome tech XXXXXXXXXXXXXX, tam byl email a cislo uctu a dale ukonceni chatu prislo ze strany brokera ihned po odpovedi a co je nejdulezitejsi bez rozlouceni, vzdy jsme se navzajem rozloucili.

Tak to je ted snad vsechno, doufam ze tu jeste nekdo popise svuj zacatek. Nemuzu uverit, ze je nas v republice tak malo traderu kteri nejak zacinali, vypada to jakoby vsichni jeli na demu a jen tak hloupe, kecali do fora. Tak at se pochlubi jaky meli prvni obchod.

No doufam ze jsem to moc neprehnal s tim psanim, jsem jeste z ty hospy po tech par pivech trosku jetej a uz toho moc nevidim, doufam ze v textu nepadlo koc sprostejch slov a narazek na nejake osoby. A jdu si udelat nejakej ten dalsi obchod, a pak hura ovladnout financni svet.

Papa valesek

PS SIDe nezapomen na me ja bych si docela rad pocet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Valesek

Tu angličtinu jsem jen přelítnul, ale z ostatního textu vypadá tvůj přístup trochu podivně. Pokud vyděláš 500 a propiješ 500 nemůžeš vinit trading.
Až propiješ svojí výplatru, taky si nebudeš stěžovat na zaměstnavatele (nebo jo ?).
Kdyby bylo 1.4. nereagoval bych, takto se skoro divím, co jsi to sem napsal.

Můj první obchod (-dy) byl podobný (bez té hospody). Dnes vím, že naprosto všechny ztráty jsem si způsobil sám. Není to ani trh, ani štěstí (to trochu asi ano), brokeři, připojení, soft... Téměř vždy je to trader, kdo zklame. Pokud si to nepřiznáš, sekni s tím už teď.

Hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sorry, bachmanne, ale ja jsem si tam nestezoval, ja jsem si sel do hospy dat dobrou veceri s dvema pivky, proste jsem oslavil, ze jsem konecne po dvou letech virtualniho tradingu plneho zvratu a setreni penez otevrel real ucet. Konecne muzu vypnout na www.debilnicek.cz preposilani sms zpravy s textem: "Tak co uz sis zaridil trading?", kterou jsem dostaval kazdej tejden v nedeli v 5:30.

Mel jsem dobrou naladu a bylo mi celkem jedno co pisu na sklo.

Zdarec valesek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika
Ja jsem nebyl podrazdeny, ale musel jsem reagovat, protoze jsem to pochopil jako utok na me ze jsem ochlasta a mel bych se lecit, ale ja si sel jen svou euforii vybit dobrym jidlem v kvalitni restauraci. Jmeno restaurace je "U dvou štírů", a je na Praze Libuši (mezi rodinnými domky), na cestě mezi Tempem a Písnicí.

Timto jsem to doufam uvedl na pravou miru, mimochodem, ani ty ani bachmann, jste tu ani jeden neuvedli, jaky byl vas prvni obchod, tak to beru jako ze obchoujete jen virtualne a prazdne tu komentujete

Timto jsem vas nechtel nas.at, ale popohnat abyste tu take nejake ty zkusenosti hodili na sklo.

Zdarec

Link to comment
Sdílet pomocí služby

valesek

cituji svůj příspěvek o kousek výš:
Můj první obchod (-dy) byl podobný (bez té hospody). Dnes vím, že naprosto všechny ztráty jsem si způsobil sám. Není to ani trh, ani štěstí (to trochu asi ano), brokeři, připojení, soft... Téměř vždy je to trader, kdo zklame. Pokud si to nepřiznáš, sekni s tím už teď.

Nemá smysl, aby mi manželak vyprávěla o porodu a já abych popisoval svoje zážitky z vojny (1980).
Je to nepřenositelné a každý si to musí "osahat sám".

Doporučuji uklončit tuto planou diskuzi. Věnujme čas a úsilí smysluplnějším debatám.
Haug. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...