Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

trendove obchodvanie s vyuzitim MA, elliott, COT


robopol

Doporučené příspěvky

Trochu se do toho vložím, neb jsem si těchto prapodivných reakcí vcelku taky dost užil.

S robopolEM budu tisíckrát nesouhlasit, tvrdě věcně ho zkritizuji, ale vždy má právo svůj názor sdělit. On i ostatní. Reakce Silver member namodro „ale nechte (správně nechejte) tady lidi pracovat a vzájemně si pomáhat“ ve své podstatě říkají. Stereotyp je náš vzor. A nedej Bůh nám ho někdo narušit. Chlapi, takové reakce jsou mimo mísu.

Spíš napište v čem se mýlí, chybuje, odchyluje.

radim


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 48
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim radima,

Chcel by som ti nieco naskrknut ohladne pravdepodobnosti:

1.Skusme sa pozriet na izolovane systemy ktore maju svoju pravdepodobnost z backtestu
2. Skusme sa pozriet na ich predpovede
3.Skusme najst pravdepodobnost ich rovnakej predpovede

Ako?

Vieme povedat toto,
ak napr.
system 1 ma 40%
system 2 ma 30%
system 3 ma 50%

aka je pravdepodobnost tohoto celku v spolocnej predpovedi. Dufam ze chapes co som chcel uz na zaciatku vlakna rozvinut.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RobopolE,

Jsem asi trochu nechápavý, ale co máš u úmyslu předchozím příspěvkem jsem nepochopil.

Tak jen to, co jsem snad troch pochopil.
Nechci rozvinout reakce typu „ZLATÝ GRÁL“.

Mám skutečně ověřeno, že pokud se v EW správně orientuješ, správně určíš patřičný úsek vlny, jde o odhad blízký stovce. A hned dodávám, jde to obtížně, vyžaduje to dlouhodobou zkušenost a obrazotvornost a velmi dobrou znalost teorie.
Do tohoto se nikomu moc nechce. Každý chce –překřížení jdu long. Opačně, nasadím si šortky. Jasný úderný nekonfliktní.
A hlavně pozor na falešný průrazy.

Mám ověřeno, ostatní systémy jsou dvojka, a bektestuj si jak chceš. Jsou dvojkou pro svoji podstatu. Pouze nějakým způsobem napodobují, či obcházejí EW.

Zamysli se, proč některé systémy v nějakém údobí jsou účinné a jiném období méně. Tím testováním děláš pouze zlatou střední cestu. A opět bych dovedl hodnověrně tento jev zdůvodnit rozsáhlým traktátem.

V EW skutečně jsou stavy, kdy jsi prostě v koncích. Není nic jednoduššího než to nechat trochu vyvrbit, chytit se, a pokračovat ve známém úseku. Momentálně jsem v koncích v kakau. Ale jsem dobře “uchycenej“ v pšenici (WK06).
Předevčírem jsem byl lakotnej na 340 L, včera na 344-4 L po korekci. Vždy jsem to nedostřelil o tik. To ale nic nemění na tom, že EW funguje správně.

Pokud „srosteš “ s několika málo zřetelnými trhy jsi na cestě v před.

radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim mozno mi porozumies lepsie ked si kuknes clanok v psenici, len tak som ho tam hodil, iba ako uvahu a zistis jednu vec, tie teorie ked spojis mas aj matematicky vacsiu pravdepodobnost spravneho odhadu. Samozrejme jednotlive teorie treba dobre poznat, suhlas. Ale kazda z nich vychadza z inych informacii, niekedy ciastocne z tych istych. Napr. Aj COT ma svoje EW vlny:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...