Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jen tak ze zvedavosti


Doporučené příspěvky

Predem vas chci vsechny pozdravit

Precetl jsem si manual...pouze jednou...ale to jen pro zatim...
Zajima me, kdyz si koupim kontrakt na 10 tun kukurice, treba na duben...v breznu cena kukurice vzroste a ja kontrakt prodam...ja na tom samozrejme vydelam...kam se ta kukurice ztrati???koupi ji nekdo kdo si tu kukurici necha???treba nejaka firma ktera z toho bude dal produkovat??protoze jestli to tak je tak i ta firma nad tim vydelala v tom smyslu ze ode me odkoupila kontrakt za tu a tu cenu a tak nemusela davat aktualni cenu kukurice ale jen o trochu levneji za kolik ten kontrakt prodavam...je toto smysl obchodovani na burze???vim ze ten retezec koupe a nasledneho prodeje je delsi ze se tech prozatimnich vlastniku najde mnoho...kdo ale pak na tomto prodelava???nejsou to ti zemedelci kteri pak nemohou prodat kontakt na kukurici drazsi nebo prodelava ta cast lidi kteri nakoupili kontrak a ted se ukazalo ze byl nevyhodny pro ne...prominte ale trosku sem se do toho zamotal:-) no zkratka a dobre bych rad pochopil jak to na ty burze chodi...prece 80procent vsech obchodniku nemuze byt tak hloupich aby kupovali nesmyslne kukurici kdyz se ji kazdy zbavuje?a tim se dostavam k tomu ze kdyby nebyl nikdo tak "hloupi" tak ja se te kukurice proste nezbavim a pak mi zustane plno kukurice a ja budu dluzit nemaly peniz svemu puvodne nechtenemu dodavateli...Otazka pro ty co me poradne nepochopili(i kdyz se tomu ani nedivim:-) pac to nedokazu poradne popsat) Proc je nemozne ze se toho co nakoupim nezbavim???neboli: jak je mozne ze se vzdy toho co nakoupim zbavim??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To jackob:
Minule som si kupil perfektnu cesku knihu "Obchodovani na komoditnich trzich".
Ked som narazil na tuto web stranku ja, internet som mal iba v praci, preto som si vsetko, naozaj vsetko vytlacil a doma po veceroch cital. Potom ked som kupil tuto knihu, po precitani som dospel k tomu, ze keby vysla o par mesiacov skor... Je tam strucny obsah toho co budes hladat tu. Ak ta tam nieco zaujme, potom si doplnujuce info najdes tu na webe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To jano:
ako by som videl sám seba :D. Vytlačený manuál a spomínaná kniha... ;) Akoby ich jedna mater mala... Že by to bolo rovnakými autormi? :)
Týmto chcem skutočne poďakovať Petrovi a Tomášovi za prácu, ktorú odviedli a neustále odvádzajú. Neplánujete vydať nejakú "nadstavbu" k prvej českej knihe o komoditnom obchodovaní? Materiálu určite máte dosť a myslím, že aj okruh čitateľov ČR aj v SR dramaticky narastá :).
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...