Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte . tak pocuvam radio a ze vdaka ebole si polepsila tato farmaceuticka spolocnost "" Tekmira Pharmaceutical "" o 25 % narast za poslednych par dni . tak som sa pozrel cez yahoo finance na jejich graf a fak to vyzera pekne ... Zaujimal ci ma niekto podobne skusenosti s obchodovanim tak vykyvovych instrumentov . Ale hlaven som sa chcel spytat s akym brokerom sa mozem zapojit do tohto obchodu .... ??? Nejak sa mi ho nedari najist . THX za pomoc .

29683

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat... Minulý rok jsem si otevřel demo účet u Striker (SOL), ale bohužel po půl roce testování jsem toho musel zanechat, jelikož jsem změnil zaměstnání a nebyl na to vůbec čas. Nyní už konečně mohu začít opět testovat - obchodovat. Rád bych věnoval nějaký měsíc ještě testování a příští rok na jaře zkusil reálný obchod. Proč ale hledám jiného brokera - potřebuji totiž brokera, který má co nejkvalitnější iPhone aplikaci. (mám iPhone 6 Plus) koukal jsem na thinkorswim a ta aplikace je velmi velmi dobrá - jenže mi u nich nejde otevřít demo účet. Ještě jedna věc - rád bych obchodoval komoditní spready - to nevím, zda-li TOS zvládá. Vím, že obchdovat z mobilního telefonu není zrovna nejpohodlnější, avšak při své práci velmi cestuji, tudíž s sebou nemohu tahat dva notebooky. Děkuji moc za Vaše reakce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Tak si lehce odpovím:

co se týče komoditních spreadů, tak žádná mobilní aplikace pro iOS zařízení je nedokáže obchodovat. Na supportu Interactive brokers mi bylo sděleno, že to mají v plánu přidat do své aplikace mobileTWS, ale netuší kdy.

Tudíž jsem tím to opět na začátku a rád bych se zeptal, kterého brokera by jste doporučovali na komoditní spready? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim a vitam vsechny.
Nemuzu zalozit nove tema, asi by se to tam hodilo vic, ale musim sem:

Az doted jsem se venoval jen byznysu a vecem, co umim. Nicmene dneska me moje offshore banka nasr****, ponevadz mi hodlaji uctovat negativni urokovou sazbu nad vklady 500K Euro. Neni to nic silenyho, ale psychologicka hranice byla prolomena, takze jednak budu vic diverzifikovat do GBP, USD a kryptomen + to poslu na nejaky terminaky; jednak vic penez poslu tam, kde vim, ze mam +ROI no a jednak jsem se rozhodl, vzhledem k nizkym cenam ropy, nejakou koupit. Uvazuju o investici cca 300K Eur.

Co jsem se tak poohlizel, tak asi nejlepsi bude nejaky ETF. Cca ETFS EUR Daily Hedged WTI Crude Oil nebo pripadne v USD, kde to vypada na vyssi likviditu.

No a ted bych rad vedel, kde to provest a za jake penize. Rozhodne NECHCI v ramci Ceska, ktere jsem opustil.

Muzu se zeptat svyho bankere, on mi neco navrhne, nicmene to co mi navrhne bude nejaky extremne drahy reseni, jako kdyz si uctuji 125 CHF za jakoukoliv prichozi a odchozi platbu. Takze bych radnejaky bechmark od jakeho se muzu odpichnout a vyjednavat s nim o cene, protoze predem vim, ze mi nabidne reseni, ktery me bude stat o par tisic Euro vic, nez kdyz si to zaridim sam. Jen nevim kde.

Proste chci koupit ropu pro diverzifikaci portfolia na 2-5 let nebo do dalsi paniky ohledne ropnyho zlomu. Nechi s nicim tradovat, nechci zadny paky apod. potrebuju alokovat prachy a venovat se dal svymu byznysu. Jakekoliv pripominky vitany.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Zdravím všechny. Rád bych se s vámi podělil o moje nejnovější zkušenosti s XTB.CZ. Zkoušel jsem na platformě xStation s indexem US100 v noci 1. června, dal jsem 0.2 lotu, SL na 20$ a TP taky na 20$. Chvíli jsem na to koukal, pohyb mizerný, říkám si - počkám do rána. V tom se objevila špička, která mi sežrala Stop-loss a mých 20$ bylo fuč. Prohlédnu jiné platformy a jimé brokery - nikde taková špička nebyla, tedy - nepřišla z trhu. Dnes jsem dostal vyřízenou reklamaci - "Exekuce pozice 52... proběhla správně. Tato špička přišla z trhu." - a hele, nikde nic, jen xtb na real i na demu - a prý z trhu ? Přikládám Prinscreen z xtb, xtb demo, Admiral a xtrade.com ze stejného období - a udělejte si obrázek sami. Mně se zdá, že [bold] XTB krade zcela nechutně. [/bold], ani to nechce přiznat.

39121

39122

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravim vsechny,

dostal jsem nabidku od www.trinemarkets.com/ , paklize otevru LIVE ucet, tak mi sami nafunduji ucet svym kapitalem a budou obchodovat sami, v pripade ze budu spokojen s vysledky, tak si nafunduju svoje penize a budu pokracovat dale. V pripade ze ne jen se zavre ucet, tedy zadne financni riziko v prvni fazi. Ma nekdo zkusenost s trinemarkets brokerem?

Ma tu nekdo zkusenosti s mirror tradingem na forexu obecne? Je v tom hodne podvodu, strategie ktere se kopiruji ani nemusi byt od skutecnych traderu kdo obchoduji realne penize ale treba jen na demu nebo se kopiruji roboti.

Neco jineho je block account u futures, kde muze az 20 lidi v ramci jednoho brokera kopirovat signaly jednoho tradera, ktery obchoduje block account ostatnich traderu kteri mu dali duveru, vse probiha automaticky, traderi jen dostavaji vypisy uctu kazdy den.

Mam ucet u Global Futures, byl by nekdo ochotny poskytnout svoje exekuce na muj ucet? Lze se domluvit na procentech ze ziskovych obchodu jako odmenu. Samozrejme pouze paklize je dlouhodobe ziskovy. Lze to urcite i u ostatnich futures brokeru.

U futures tomu verim ze je to naprosto seriozni vec, u forexu si nejsem jisty absolutne nicim. Dekuji za jakekoliv rady ci poznamky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

znáte někdo platformu iForex? Případně nějaké zkušenosti? Velice mne zaujalo jednoduché zpracování, uživatelsky příjemné prostředí a spoustu obchodních nástrojů. Po registraci jsem dostal celkem dost návodů a videonávodů a budu mít trénink jeden na jednoho. Vypadají férově a je možno se s nimi setkat osobně v Praze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

fijiman Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ma tu nekdo zkusenosti s mirror tradingem na
> forexu obecne? Je v tom hodne podvodu, strategie
> ktere se kopiruji ani nemusi byt od skutecnych
> traderu kdo obchoduji realne penize ale treba jen
> na demu nebo se kopiruji roboti.

Osobne si myslim ze mirror trading je jako celek nesmysl, a nemuze nikomu nest dlouhodobe, a nejspis ani kratkodobe profity. Sam jsem to kdysi davno zkousel, jeste nez jsem zacal k tradingu pristupovat seriozne. Utopil jsem v tom nejake drobne, asi 1200 dolaru. Neco jineho je dat treba 100 tisic dolaru do seriozniho fondu, kde vam to za rok zhodnoti treba o 10-20% ale to nema s mirror tradingem nic moc spolecneho. Pokud ma nekdo jinej nazor nebo zkusenost s mirror tradingem, podelte se o zkusenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...