Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zdravím všechny tradery

Chtěl jsem se zeptat
Nevíte proč je cena instrumentu ( v mém případě Dax) u každého brockera jiná?
Např. XTB 9620 EUR a u Admirál Markets +/- 10EUR níže. Když jsem měl demo Sierra chart (s tick daty od Sierry),
byla cena rozdílná o 20EUR. Čím to? A kde je pravda.
S pozdravem David thumbs up

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Prosím vás, z tých vašich skusenosti ohľadom brokerov, mne to pripadá ako keby každý broker chcel len obrať klienta o vklad...
Môžte tu niekto napísať brokera vhodného aj pre nižší vklad ktorý nie je "scam" ? lebo keď čítam konkrétne skúsenosti aj ohľadom STP ako XTB a Colosseum tak každý hodnotí väčšinou negatívne... nemôžte mi to objasniť ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud broker nabizi ucty od nekolika stovek dolaru, co tim asi sleduje? Kdyz se nad tim jen na chvilicku zamyslime, nejspise vetsina dojde ke zjisteni, ze z vyse poplatku by se brokerovi nevratili ani naklady na slicnou asistentku, ktera vyrizovala otevreni uctu.

Seriozni business se musi delat se serioznimi partnery, kteri chapou, ze jejich dlouhodoba prosperita zavisi na prospechu jejich klientu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahojte vsetci .
Mam taky problem hladam brokera ktory ma platformu podobnu MT4 , ale zaroven nechcem DD/MM brokera ktory tieto platformy drtivo ponukaju ... . Viete miniekto poradit brokera co je STP popripade ECN a ma taku podobnu platformu . Skusal som IB - SCH ale to mi nesedi .... , skusal som otvorit demo ucet u MBT ale to miprislo ako nekonecne klikanie cez formulare a ajtak nakoniec chcli aby som im to poslal postou ... nechapemved ide iba odemo account ... , dalej som skusal aj ducascopy celkom sa mi ich platforma pacila ale ani **** som nemohol najist nejake akcie iba forex ... , A este jednaotazka akoto ze STP broker ponuka MT4 ? je to vlastne mozne ? ved je to spravene iba pre DD brokerov . Zaodpovede dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...