Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

prednaska "FOREX - obchodovani na mezinarodnim menovem trhu"


michal_kk

Doporučené příspěvky


Tato přednáška, předpokládám, je konána v rámci studia na PeF university jako nespočet jiných na jiná a podobná témata, přistupoval bych k ní bez předsudků. Holt žijeme v moderní době a k ní bezpochyby burzy a spekulace pat-
ří dnešní studenti mají to štěstí na rozdíl ode mne, že se již nemusí učit podobné příšernosti jako já, kdy jsem tuto
AlmaMater absolvoval.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Michal k_k:
Dobrý večer.
Pokud už jsi s dobrým úmyslem vkročil do této diskuze, nebylo by možné nějakým způsobem alespoň výtah z oné přednášky zpřístupnit na těchto stránkách? Předpokládám, že existuje minimálně nějaký písemný koncept a jistě by řada nás začátečníků byla vděčná za další zdroj informací.
Děkuji, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libic Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Holoubek a Michal
>
> Diky za vysvetleni
> Take bych se priklanel ke zverejneni pisemneho
> dokumentu .

Dobre, to neni problem, mohu zde po prezentaci prednasky (tedy ve ctvrtek) zpristupnit .ppt soubor s PowerPointovou prezentaci. Jedna se vsak jen o kostru a navic bude cca 1/3 casu venovana interaktivni praci. Myslim, ze prof. Rejnus mi povidal, ze si budou prednasku i nahravat, tak bych snad mohl pro vas ziskat onu nahravku.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal k_k
Dobrý večer,
Patřím mezi nováčky na Forexu a chtěl jsem položit, možná hloupou otázku. Jaká je kapacita možných posluchačů Vaší přednášky? Jsem si jist, že bude veliký zájem a já a mnoho dalších zájemců nepochází z Brna, ale třeba z Prahy.Jen aby se na nás dostalo, nebo abychom nekoukali za oknem :)
Děkuji předem za odpověď
Kofis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý večer,
> Patřím mezi nováčky na Forexu a chtěl jsem
> položit, možná hloupou otázku. Jaká je kapacita
> možných posluchačů Vaší přednášky? Jsem si jist,
> že bude veliký zájem a já a mnoho dalších zájemců
> nepochází z Brna, ale třeba z Prahy.Jen aby se na
> nás dostalo, nebo abychom nekoukali za oknem
> Děkuji předem za odpověď
> Kofis

Myslim, ze v poslucharne je nekolik set mist a navic lze pripadne stat, za oknem jiste nezustanete :)

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rad bych timto podekoval prednasejicimu, panu Kreslikovi , ktery predvedl vysokou uroven. I kdyz byl uvod pro nekoho mozna trochu nudny, postupem se nabiralo na tempu, skoda useknuteho zaveru kde jsme se dostalu k tomu nejzajimavejsimu. Nebyl jsem na zednem palcenem kurzu, tudis nemuzu srovnavat , ale pan Kreslík na me pusobil opravdu profesionalnim dojmem a dokazal mi v mnohem otevrit oci, par velmi zajimavych informaci jsem si s sebou odnes, takove ktere tady mozna moc lidi ani nezna a obchoduje. Pan Kreslík rikal,ze materiali budou na strankach skoly, ale urcite je hodi i sem, moc prosim:)

Chtelo by to dalsi takove setkani, tentokrat uz pouze s traderama a nasimi lacnimi otazkami

Skvela prace.!

Jakub Seliga.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rovnez se pripojuji s hodnocenim. Bohuzel nebylo na prednasce dostatek casu probrat veci, ktere by mirne pokrocilejsi tradery nejvice zajimaly - prednaska byla koncipovana hlavne pro studenty neznale problematiky(coz byl hlavni zamer univerzity - tomu i odpovida PP prezentace, ktera asi bude brzy nekde k dispozici). Informace a kvalita vykladu postupne gradovaly. I tak se prednaska nakonec pekne protahla a domnivam se, ze zbyl prostor na dalsi minimalne dve az tri prednasky.

Spickove znalosti TA a vynikajici anglictina + osobni zkusenosti aktivne obchodujiciho prednasejiciho - co vic si prat? Domnivam se, ze zejmena ustne podane informace doplnene o zkusenosti zahranicnich kolegu stanovily opravdu vysokou celkovou uroven sezeni. Velmi ocenuji zkusenosti pana Kreslika s backtestem, samotnym programovanim a zkusenostmi s programem Tradestation. Pokud jeste nejaka dalsi prednaska bude, rozhodne nebudu vahat ani minutu. V zaveru se skupinka nejdychtivejsich traderu na pana Kreslika doslova vrhla se smrsti nejruznejsich dotazu...zaverem tato skupina Financnikem zpriznenych traderu z CR i Slovenska vse stihla doprobrat v nedaleke hospudce.

D E K U J I , zdravi Mecini

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezky dobry den, dekuji za Vase nazory na prednasku. Prezentace bude po dohode s panem profesorem Rejnusem k dispozici na strance cyklu Burzy a cenne papiry od pristiho tydne. Zverejnim zde odkaz na stranku, kde prezentaci najdete. Do stredy vcetne budu v zahranici, odkaz zde tedy najdete patrne ve ctvrtek. Mimochodem, na prednasce jsem poukazoval na to, ze v patek v 8:30 am EST budou USD-involved pary pravdepodobne ostre reagovat na NFP. Stalo se a doufam, ze jste na tom vydelali. Mym systemum tento skok neuniknul :) Je zajimave, ze patecni obchodovani EURUSD uzavrelo presne na hranici velmi silneho supportu 1.2731 z unora 2005. Pro ty, kteri si nezapsali na prednasce a meli zajem o kontaktni informace, email na me je michal.kreslik zavinac gmail.com. Preji prijemny vikend, Michal

1378

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezky dobry den, dekuji za vase nazory na prednasku. Prezentace bude po dohode s panem profesorem Rejnusem k dispozici na strance cyklu Burzy a cenne papiry od pristiho tydne. Zverejnim zde odkaz na stranku, kde prezentaci najdete. Do stredy vcetne budu v zahranici, odkaz zde tedy najdete patrne ve ctvrtek. Mimochodem, na prednasce jsem poukazoval na to, ze v patek v 8:30 am EST budou USD-involved pary pravdepodobne ostre reagovat na NFP. Stalo se a doufam, ze jste na tom vydelali. Mym systemum tento skok neuniknul :) Je zajimave, ze patecni obchodovani EURUSD uzavrelo presne na hranici velmi silneho supportu 1.2731 z unora 2005: Pro ty, kteri si nezapsali na prednasce a meli zajem o kontaktni informace, email na me je michal.kreslik zavinac gmail.com. Preji prijemny vikend, Michal

1379

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...