Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro CCi obchodovani


Honda

Doporučené příspěvky

  • 3 months later...
  • Odpovědí 38
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 6 months later...

Chci se tu pozeptat, na rozdil mezi best direct fast a trademaven...je to jen to same akorat fast je s podporou pfg?

Mimochodem mam zakoupeny trademaven a moc se mi libi, popravde jej asi vymenim za sieru...minimalne ma za peknych 49 dolaru ziva data a krasne se da papertradovat...ma nekdo s timto zkusenosti? at hledam jak hledam trademaven vlakno nenachazim, je to skoda...vsichni jsou tu na siere:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Je to fakt v podstate jedno, cokoliv ti vyhovuje...mam 14 dni TA+Infinity brokers+sierra a nemam uz zadne nesrovnalosti a otazky...
TM asi v zasade taky neovlivni vysi prijmu nahoru ani dolu hadam stejne jako jakykoliv jiny bezny broker nebo platforma, zalezi co vyhovuje tvym potrebam...:))

link neposlu, misto toho poslu co se stalo kdyz jsem do google.com nasypal kouzelne slovicko "trademaven"
www.google.co.uk/search?hl=cs&q=trademaven

hned prvni "BINGO"

vsem pekne veliknoce:)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to: jenai
zdravím diskutující okolo PFG a Trademaven.
dělám papertrading řadu měsíců a zkouším dvě platformy PFG a Trademaven. Osobně mi vyhovuje Trademaven - jeho platforma je lepší - tedy poskytuje větší možnosti nastavení jednotlivých indikátorů a umožňuje obchodovat Range bary,ticky a volume.
Obě platformy nejsou moc složité a prakticky fungují hned po instalaci - bez problémů zobrazují grafy pro Wodieho.

Co se týče minimálního vkladu činí u trademaven 2000 USD, u PFG si nejsem jist, ale zřejmě podobně. Marginy u Trademaven jsou přijatelné.

V současné době jednám o podmínkách s Trademaven. Pokud má někdo zkušenosti s nejvhodnějším převodem peněz budu za to rád.
Jirka





Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...