Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software pro CCi obchodovani


Honda

Doporučené příspěvky

Woodie scanner ve standardně dostupné verzi na CZ platformě Windows hlásí chybu v souboru (i na demo datech, dodávaných s programem).

Řešení:

1) .csv data musí mít datum v US formátu čili M/D/Y, oddělovač polí je čárka a oddělovač des.míst je tečka (pokud používáte YahooDownloader tak se to dá nastavit)

2) Windows je třeba přepnout do "US locale" - přes Ovládací panely, vybrat "Místní a jazykové nastavení" , "Formáty" a "aktuální formát" nastavit na Angličtina - US. (uvedené názvy platí pro Visty, v XP to bude nějak podobně). Poté lze scanner bez problémů pustit.

Případně je třeba napsat autorovi, on již má neveřejnou verzi, která umí údajně pracovat i s non-US locale a je schopen ji poslat mejlem. Snažím se ho přesvědčit, že zájemců z CZ je asi více, aby ji uveřejnil. Uvidíme.

woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?p=11936#11936

Kubrt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 38
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Takže mohu potvrdit, autor (nick "pliny") mi poslal aktuální (neveřejnou) verzi CCI scanneru, která funguje i na českých Windows.

Slíbil, že během pár týdnů tuto verzi uvolní jako oficiální - veřejnou.

Doufám, že to někomu pomůže, ve spojení s Yahoo downloaderem na EOD data akcií to vykazuje opravdu slušné výsledky - patterny to nachází fakt dobře.

Kubrt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krátce, věcně:

vyšla nová verze CCI scanneru, běžící i pod Windows CZ.

Bohužel se ukázalo, že asi obsahuje další chybku - pro intradenní obchodování musí být časový údaj ve čtyřmístném tvaru, čili i s úvodní nulou pro čas menší než 10:00.

Více info zde:

woodiescciclub.com/forum/viewtopic.php?t=2804

Stažení verze 1.0.3.0 zde:

z33.zupload.com/download.php?file=getfile&filepath=43068

Kubrt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

je tu někdo, kdo zkoušel demo TradeMaven a pak ho zrušil?

TradeMaven poskytuje 30-denní demo účet, během kterého je možné zkoušet i platformu. Je třeba k tomu uvést číslo své kreditní karty a oni si za to demo účtují 1 dolar. Pokud se člověk rozhodne jejich SW nadále používat, tak mu oni z té kreditní karty začnou strhávat měsíční poplatky a SW normálně bude fungovat dál. Pokud naopak člověk nemá zájem SW používat dál, musí jim napsat před vypršením zkušební doby mail, že chce účet zrušit.

To jsem udělal (protože jsem se nakonec rozhodl pro Sierru) počátkem týdne, znovu jsem jim psal asi ve čtvrtek, a nepřišla mi žádná odpověď. Za týden jedu na dovolenou a nerad bych po návratu zjistil, že si začali z mojí kreditní karty účtovat peníze za SW, který nepoužívám.

Stalo se to někomu? Fungovalo vám zrušení dema? Jak to probíhalo?

Díky za jakékoliv reakce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nemam zkusenost u TM, ale jinde. je spousty nesolventnich firem, ktere schvalne delaji to , ze to prodluzuji aniz bys to pak chtel. nekde chtej od tebe i telefon. u TM bych pochyboval, ale jestli jsi psal, ze bys rad odpoved, tak jim pro tvuj klid zavolej. to je asi to nejjednosussi. hovory do US jsou dnes levne i pres normalni telefon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, napriklad esignal to ma tak, ze chteji i pro pouziti 30 denni demo verze cislo uctu s tim, ze kdyz jim pred vyprsenim lhuty (oni napsali primo termin, do ktereho to muselo byt vypovezeno) nenapises pisemne vypoved, tak ti strnou poplatek na dalsi mesic. Esignal je aspon podle toho co se o ni pise ''bezpecna'' firma. Vypovezeni jsem delal pisemne a oni mi to pisemne i potvrdili.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

CCI scanner

Dobrý večer,

stahovali jste z Woodieho fóra poslední verzi (1.0.3.2) CCI scanneru? Ačkoli jsem řádně přihlášený a mám přístup k downloadu všech ostatních aplikací, v tomto případě se mi vůbec nezobrazí možnost otevřít, přečíst a odsouhlasit licenční podmínky a tím pádem nemůžu stáhnout scanner. Prosím, setkal jste se tím někdo, nebo je to jenom můj problém?

Děkuji Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

StevonS, vezměte kalkulačku a prostě si to spočítejte, tohle není mateřská školka aby vám tu někdo sčítal dvě ceny. Prosím nevkládejte takovéto úplně zbytečné příspěvky jenom proto, že se vám nechce něco hledat nebo si to spočítat.
Děkuji,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr Napsal:
-------------------------------------------------------
> StevonS, vezměte kalkulačku a prostě si to
> spočítejte, tohle není mateřská školka aby vám tu
> někdo sčítal dvě ceny. Prosím nevkládejte takovéto
> úplně zbytečné příspěvky jenom proto, že se vám
> nechce něco hledat nebo si to spočítat.
> Děkuji,
> Petr
>

kalkulačku nepotřebuju na tohle:), jenom mě zajímalo jesli v tom neni nějakej další zádrhel. ono kdyby to napsal do příspěvku, že těch krásnejch 49$ je na měsíc tak ani nic nepíšu. pardon a díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...