Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TSIM+ versus IB při výpadku spojení


PET

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 31
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

pravdou je, že co se týká propojení IB a TSim+ je vše popsáno naprosto dokonale jak na finančníku, tak na stránkách TSim+. Já se však potýkám už druhý den s tím, že mi tyto dva programy nejdou propojit. Píše mi to chybu error 13, mismatch,ale vůbec nevím kde je problém. Mismatch je široký pojem. Dokonce jsem kvůli tomu přeinstalovala celý počítač. Co se týká API atd., vše jsem udělala podle návodu na stránkách TSim+. Byla bych moc vděčná, kdyby mi mohl někdo pomoci. Kontaktovala jsem i podporu TSim+.
Děkuji
Veronika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobry den,

rad bych poprosil o radu. Stahnul jsem si TSIM+, ale uz od zacatku mi to psalo chyby. Postupne jsem se docital, cim to muze byt, a daval jsem to doporadku (jak spravne API rozhrani, tak desetinou tecku v nastaveni).
Nymi jsem v situaci, kdy mi naskoci standartni Microsoftske okno s ohlasenim, ze se program potrebuje zavrit, a ze muzu poslat report do MS technickeho centra.

TSim+ has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

AppName: tsim+.exe AppVer: 2.4.0.0 ModName: mfc71.dll
ModVer: 7.10.3077.0 Offset: 00018bcd

Netusi nekdo, co s tim muzu delat? Uz jsem to vsechno dvakrat odinstaloval a znova nainstaloval, ale vysledek je porad stejny :-(

Dekuji predem za radu.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Softik:

rád bych navázal,
minulý týden jsem zadal příkaz společně s bracket orders přes Tsim+. Počítač jsem vypnul s tím, že se po vyplnění buď SL nebo PT druhý příkaz vymaže. Když jsem se po hodině znovu nalogoval, zjistil jsem že PT příkaz se vyplnil (jupí), ale SL je v IB stále zadaný, naštěstí tam jen visel. Musím říct, že mi trochu zatrnulo.

Snažil jsem se na radu Softika hledat OCA příkazy v IB a nějak je nastavovat, ale moc se mi nedaří.
Mohl bys prosím nějak přiblížit jak se ti to v IB podařilo nastavit?
Už bych nechtěl zažít, to že mi někde visí příkazy bez SL o kterých nic nevím.

Bergson

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

dobrý deň,

vie mi niekto poradiť s nasledujúcim problémom? TSIM+ mi s IB funguje bez problémov už dlhšiu dobu, ale včera sa mi stalo, že mi viackrát nezobralo v live režime príkaz. Keď som to prehodil na simulačný tak to fungovalo bez problémov. Stalo sa mi to na ER2, ked som zmenil na YM tak tam to šlapalo bez problém i v live.

Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...