Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - ohlasy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 48
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

No, co rict... Druhy den seminare se vydaril minimalne stejne jako prvni a opet jsme se dozvedeli i neco navic. Jsem opravdu moc rad, ze tento skvely seminar probehl a pevne doufam, ze Woodieho jeste (brzy) v CR uvidime.

Jedine co mne mrzi je, ze nemam poradnej fotomobil. :-) Kdyz jsem videl, jak si v obou dnech pulka osazenstva "nenapadne" foti slicne hostesky, tak jsem jen tise zavidel a litoval, ze jsem se rozhodl cekat na uvedeni k790i... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši, Petře,

Velice Vám oběma, a všem kdo se podíleli na organizaci, děkuji za pozvání Woodiho a zorganizování celé akce. Byl to bezvadný. Motivující. Woodie je opravdu velice příjemný člověk a skvělý obchodník. Seminář byl pro mě velkým přínosem.
Přeju Vám mnoho štěstí v osobním i profesním životě, protože to je momentálně jediné, čím mohu poděkovat a to nejenom za seminář. Těžko vyjádřím tady pocity, které jsem si odnesl, takže akorát pár :) :) :) :) a ještě jedo velký upřímný DĚKUJI!!

Viktor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dva semináře jsou (bohužel) za námi a považuji za nutné PODĚKOVAT. Poděkovat PANU TRADEROVI Kenu Woodovi a poděkovat Vám, kteří jste dostali NÁPAD pozvat Woodieho do Prahy a ten nápad dokázali velmi, velmi, velmi dobře a úspěšně realizovat. Jsem rád, že jsem mohl být na obou seminářích. Přestože základ obou byl stejný, tak každý z nich byl trochu jiný. Měly jinou atmosféru, byly vysvětlené a osvětlené jiné věci, pokládaly se jiné dotazy a oba se vzájemně doplňovaly.
První školení pro mě bylo obrovsky přínosné, ale souhrn obou dvou nebyl pouhým součtem, ale umocněním všech informací. Woodie má vzácnou schopnost, která není dána každému: tím, že říká věci srozumitelně a jednoduše, dokáže otevřít oči a ukázat věci ze stejného pohledu jakým je vidí on.

Ještě jednou: DĚKUJI.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomasi, Petre,
proste sqele. Byl to pro me opravdu velky den. Opet jedna z udalosti, ktere me zmenili. Na zacatku jsem si nebyl jisty jaky bude mit seminar pro ma prinos, ale ted jsem velmi rad, ze jsem tam byl a spise lituji, ze jsem nevyuzil moznosti obou dnu.

Panove jen tak dal. Nejen Vy, ale i cely financnik vzrusta obrovsky na cene.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dovolil bych si s tebou nesouhlasit. Woodie říkal, že jsou jeho výpočty tajné právě proto, aby na tom softwarové firmy nerejžovaly prachy. Licenci poskytl myslím 13 firmám, např. Sierra ho má implantovaný komplet. Říkal, že jeho kritériem bylo právě to, aby byl dostupný co nejvíce a za co nejméně peněz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím, že se opravdu jednalo o zcela mimořádné setkání, kterých moc v životě nebývá. Woodie je opravdový formát a velký člověk. Při závěrečné řeči běhal mráz po zádech. Když se nad Woodieho přístupu k životu a k lidem člověk zamyslí, řada věcí se vyjasní.

Je potřeba Vám Tomáši a Petře velmi poděkovat za přípravu a celou organizaci setkání. To velké usilí a snaha nám všem pomoci se prostě musí vrátit. Tlačíte nás velkým tempem k finanční nezávislosti.

Zdraví Mecini

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

dovolte, abych se přidal k předchozím příspěvkům a přidal i své "DĚKUJI" !
Díky Tomášovi i Petrovi za perfektně připravenou akci. Díky za pátek, pondělí i sobotu!
Díky Vám dvěma za Woodieho, díky Woodiemu, který opravdu dokáže předat svou mnohaletou zkušenost způsobem, který
je JEDINEČNÝ, SROZUMITELNÝ.

S úctou
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...