Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 31
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 týdny později...

Jitko,

muzete to najit napriklad tady: www.forexfactory.com/index.php?page=calendar#

Ja nevim, nejsem vestec ani fundamentalni obchodnik, takze se necham prekvapit tim, co nam nadeli technicka analyza. :-) Koukal jsem, ze dost forexovych obchodniku, kteri na zakladne fundamentu obchoduji, ceka short, ale tady na foru je to tak 50/50. Uvidime, co nam trhy nadeli - je zbytecne neco predpovidat. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 5 months later...

mám takový dotaz , teď si pročítám tuto diskuzi ( teprve se budu pouštět do backtestingu) a marginy skutečné zatim moc nestuduju ale když tady uvádíme že přibližně margin je 1,900 dolarů. není to nějak moc? vždyť e-mini trhy se doporučují lidem s menším kontem a 1,900 opravdu nebude dělat max 5% mého účtu. může mi to někdo vysvětlit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,

měl bych na vás v souvislosti s Futures na index S&P 500 jeden dotaz. Je možné futures na tento index opakovaně kupovat a držet vždy téměř až do LTD a tím dosahovat díky finanční páce opakovaně vyšších výnosů než trh? Tedy kontinuálně předstihavat S&P 500(benchmark). V případě, že ano: Proč to nedělají podílové fondy (jako třeba Fidelity) místo stock pickingu? Proč investovat do investičních certifikátů na index, když futures vám poskytne páku? Přece i kdyby margin byl 50% nebo 90%, tak se pořád ještě vyplatí. Objasněte mi to prosím. Opravdu to nechápu.

Předem děkuji za odpověď,

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...