Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No dnes sa CMS vyznamenali po PPI sa nedalo do VT vobec dostat entry otvorene po 5tich minutach ...nedalo sa otvarat zatvarat o SL nie je ani reci :) Na live supporte sa robia ako vzdy o nicom...
Novy VT je asi specialne upraveny ze teraz bude padat pri kazdej udalosti no poviem vam rychlo prec od CMS. U normalnych brookerov by som dnes zarobil 2X viac. Trader by sa mal maximalne sustredit na trh ale takto sa to neda ked musi bojovat s platformou.

Nove ikonky stale len blikali na cerveno. Poznam dalsich 3ch ludi co obchoduju cez CMS dnes rovnaky problem.
Skusal som tracerout na ich servery vsetko OK cize problem zo serverom to nebol takze ...vieme kde je chyba u CMS.


(td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MisoSVK
entry mi to vzalo po 3 minutách a pokud máš nastavené dostatečné SL, které ti to nevzalo, tak to reklamuj..., žvásty o tom, že je VT upravený na padání miluji....tak běž k jinému brokerovi - brečíš tady sice pořád pěkně, ale na cizím hrobě...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dolár sa nevzdáva a aj po prelomení dôležitých rezistencií klesá len veľmi ťažko a pomaly. Dôvodom môže byť aj fakt, že dnešné PPI z ekonomického hľadiska hovoria iba veľmi málo ohľadom zajtrajších CPI, ktoré sú pre Fed oveľa dôležitejšie. Preto sa obchodníci snažia vyhnúť prílišnej exponovanosti do krátkych dolárových pozícií.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to SID
Ake mas internetove pripojenie? Rychlost by ma zaujimala, pretoze vkuse pises, ide mi to OK, alebo padlo mi to na 20 sec a to by bolo OK. To co pises entry ti vzalo po 3 min od 14:30hod? VT mi pada tiez, az nato ze dnes to padlo menej. No zadal som objednavku a vyskocilo to pekne vysoko a po cca 3 min mi pise, ze sa zmenila cena a tak uz som to zrusil. Siel som market.
Dik za odpoved ICE [SR] Robo :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sid:
jedu VT. po datech to bylo psycho. nešlo vůbec nic dobrých 15 min. možná i víc a kolem třetí to zbuchlo totálně asi na 10min. ted už to jede. mám 2mega linku, tou to nebude. prostě ten jejich server to v jeden okamžik nestíhá.
já to chápu, že server přeteče, ale nechápu proč před daty (třeba 10min) nemůžu posunout SL, za to nemůže přehlcený server, ale je to jejich záměr, to mě s... nejvíc a to by mohl být důvod pro změnu ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...