Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

No tak pánové, připojení a problémy s platformou to je jiné vlákno. Samozřejmě to padlo i mě, ale jen zavřít a znovu otevřít. Kam, ale spěchat když stejně zadat příkaz a posunout SL je v tomto momentě nemožné. Já mám 4 Mb/s a při fundamentech to stejně padá.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> MisoSVK
> entry mi to vzalo po 3 minutách a pokud máš
> nastavené dostatečné SL, které ti to nevzalo, tak
> to reklamuj..., žvásty o tom, že je VT upravený na
> padání miluji....tak běž k jinému brokerovi -
> brečíš tady sice pořád pěkně, ale na cizím
> hrobě...
> SID
>


No hej o entry nehovorim ale co je to za system ked nikomu sa tam nejde prihlasit pocas fundamentu system je stale nedostupny. Ja ako trader sa chcem sustredit na trh a obchody a nie nato ze sa nemozem prihlasit. Uz ma nebavi po kazdom fundamente bud reklamovat Stop Lossi alebo entry alebo pisat na live support. Zavolam tam do NY vsetci len "wait a second" a pod.. Vazne sa mi potvrdzuju nazory ostatnych ze CMS to robia schvalne a som rad ze nie som sam pri tomto tvrdeni. U solidneho brookera sa nemoze stat aby stale po kazdom fundamente padala platforma nic sa nedalo. Proste nikomu to nefunguje co poznam len tebe .. Ja neviem co si mam o tom mysliet.
Miso

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tigerFX
Vsak aj to je komentar k vyvoji.

to radekter
Ty mas 2megovu linku a pada ti to??? Ale este to moze byt v porte, teda ze mozes ist cez inu branu a ta pada a niekdo komu to nepadne, je na inom porte a ten je stabilnejsi. Keby som siel live, tak otravujem technicku podporu vkuse. Mam taky a taky problem, alebo mal som toto aj vcera aj dnes a podla mna stim musia nieco spravit, ak nie, chod inam. Alebo... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...