Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 181
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jen u toho filmu co dal link lisakus je treba si dat pozor ze je to region 1. takze si to doma na DVD koupene v CR neprehrajete. myslim ze ani v PC ne. je terba si to prepnout (u pocitacu). existuji redukce, urcite i nejaky software, ale pro bacic user to muze byt problem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

miles,

to ani neni cilem tech filmu snad ne? to si jako myslis ze budou tocit film s Ediem Murphym a on bude vysvetlovat jak funguje price action, cci a pozor na volatilitu? takze sledovanim techto filmu nebude z tebe lepsi trader, proto je lepsi abys je nesledoval.

ostatnim muzu vrele doporucit film "Rough trader". je to pribeh Nicka Leesona. uz se tu o toom psalo. myslim ze je to vice nez zajimave. i ta kniha je velmi fajn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miles,
prosim te o cem to mluvis. to nenapadlo nikoho, teda vlastne jen tebe. naivc jak chces podle toho obchodovat? to jsou normlani filmy. co tam jako hledas za moudra? ale je tam par zajimavych scenek a citaci, napr ve Wall Streetu od Douglese. no i v boiler room je jedna velmi platna veta o penezich a o tech co je nemaji.

ale urcite to nedelej podle filmu, to fakt ne :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sakra, tak ono to nefunguje tak jako ve filmu???!!! A ja si rikal, proc mi ty spekulace na pomerancovej dzus podle Louise Winthorpa III. nevychazej... no nic, kaslu na dzus a jdu si stopnout Corbena Dallase, aby me hodil na Enterprise...

Zpet k tematu... ;-) Udajne se chysta Wall Street 2, ale na imdb se mi nedari nic najit (a google hazi jen info o oznameni projektu bez dalsiho upresneni planovaneho obsazeni nebo nastineni deje). Mel-li by nekdo odkaz na nejake podrobnejsi info, jsem jedno ucho... resp. oko... resp. dve oci :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...