Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Krok 1 po přečtení manuálu


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,
velice bych Vás chtěl poprosit o pomoc, co mám udělat jako další věc po přečtení manuálu. Tedy kde seženu nějakého broekra (pokud možno někoho s konkrétního, s kým máte dobrou zkušenost), dále kde seženu software, a všsechno co potřebuji udělat k tomu, abych poprvé mohl nakoupit či prodat. Velice Vám děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

memphis57 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj všem,
> velice bych Vás chtěl poprosit o pomoc, co mám
> udělat jako další věc po přečtení manuálu. Tedy
> kde seženu nějakého broekra (pokud možno někoho s
> konkrétního, s kým máte dobrou zkušenost), dále
> kde seženu software, a všsechno co potřebuji
> udělat k tomu, abych poprvé mohl nakoupit či
> prodat. Velice Vám děkuji

Zdarvím vás,

přečetl jste poprvé manuál a již scháníte brokera? Potom vám jistě přeji úspěšné obchody. Jen opatrně.

S pozdravem Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No to ste ho riadne odpisali... Podla mna treba na zoznamenie s problematikou zacat s co technicky co najjednoduchsou
variantou a tou je podla mna FOREX.Tam si otvoris demo ucet a bez penazi na necisto skusas ako na to. V tejto faze na brokerovi nezalezi,lebo nejde o prachy.Najjednoduchsiu ,ale dostatocnu platformu poskytuje napr. Oanda,ale ani VT ci MT4 nemoze robit vecsie problemy.Po nejakom case aj tak sam zistis , co ti vyhovuje a mozes ist "o dum dal..." Ci uz je to ina platforma,alebo komodity,opcie,akcie,.......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman:

Zdravím vás.

Nezlobte se, ale myslím, že jsme nikoho neodepsaly...
Nezdá se vám, že po prním přečtení manuálu není brzo na to hledat brokera a všechno co k tomu zde:memphis57 potřebuje? Nejsem vůbec proti otevření demo účtu, osahání si platformy zkusit si pár obchodů na nečisto.
Ale pokud se někdo ptá kde seženu brokera, kde seženu software, tak mě z toho vyplívá a vám určitě taky, že chce začít na ostro obchodovat. Jasně na oandě lze otevřít účet i s 1 USD. Nic proti tomu, ale nevím, jestli někteří zbytečně se vším nespěchají. To jest můj osobní názor a na rovinu říkám, že silně zaujatý. Nic proti nikomu a ničemu.

S pozdravem Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman:

jasně plně ti rozumím.přesně si vzpomínám na chvíly,kdy jsem poprvé dočetl manuál.A říkám:byl jsem úplně vyplesklej..
A byl jsem velice rád a stále jsem, že jsou zde lidé, kteří mě a všem navzájem pomáhají. Snad i já dokáži pomoci.
Na druhou stranu se necítím, že bych kohokoliv od čehokliv odradil nebo svým příspěvkem odrazoval. Jestli tento takhle na někoho zapůsobil, potom se omlouvám.

S pozdravem Jiří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

memphis: som na tom asi ako ty, trosku dalej. Ja som si po precitani manualu a zopar dalsich clankov kupil Manulal v kniznej podobe, pretoze je mi lepsie si nieco najst hned prelistovanim ako zdlhavo hladat v elektronickej forme+je tam trochu viac info+mam radsej papier ako monitor. Dalej som si kupil knizku Bohaty otec, chudobny otec od kiyosakiho. To mam teraz precitane. Dalej som si objednal dalsie 3 knizky od kiyosakiho pre rozsierenie obzorov a pripravu co dalej(mam 20 takze jew ten spravny cas si ujasnit veci). Medzi tym som vyskusal niaky soft. Sierru, TnT, MT,VT,Medved,Best... .Skusil som si cez Marketivu aj forex ale neviem preco to ma niako nechytilo. Rozhodoval som sa aj aku strategiu si vyberiem. Zatial som sa rozhodol pre Woodiho. Neskor si ho mozno prisposobim sebe alebo si vytvorim vlastny system(idem na matfyz takze sa naucim robit s cislami) alebo ostanem pri Woodim. Do troch rokov chcem nasetrit 5000$ na ucet u IB. Rozmyslal som aj o Trade Maven ktory maju minimum 2000$ ale rozmyslel som si to lebo tych 2000$ je naozaj malo na start. Momentalne mam 0sk :) takze mam na com makat. Prevazne cez letne brigady, najlepsie v zahranici. No a kym do tych troch rokov nasetrim tak budem paperovat jym nezmaknem celeho woodiho a nebudem vnom uplne zabehnuty. Potom si otvorim ucet u IB a budem pokracovat nazivo. Zatial ma zaujimaju e-mini trhy neskor uvidim.
Po takom roku-dvoch obchodovania(nemienim celu tu dobu minat-zobral som si ponaucenie od kiyosakiho) postupne rozsirim aktivity na opcie,akcie,cenne papiere a podobne.

Mam plany aj na dalej ale asi uz som napisal dost.

Tak vela stastia.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji třem uživatelům Jarda101 Agent SonnYJ za vstřícnost a ochotu pomoct, ostastní se děte ,...... Chtěl jsem vaše rady, ale nikdo se Vás neprosil o vaše rozumy a doměnky, nebo aby jste mě soudili. Udělali jste si tu z toho akorád svůj debatní kroužek a děláte chytrolíny.....Nezajímá mě to.....Běžte se bavit a dělat jeden na druhýho dojmy někam do parku.......hlavně herman a jiris (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den memphis57,

Nemám ve zvyku reagovat na takové příspěvaky jáký jste právě napsal,ale tentokrát jsem to nevydržel. Předně není ve zvyku se zde na foru bavit takovýmto stylem jaký jste ted předvedl, jsme zvyklý se tady bavit slušně a bez napadání. Vězte, že je zde mnoho ochotných lidí kteří Vám rádi pomohou, ale i ty nejotrlejší už přestává bavit odpovídat na naustále stejné dotazy, které jsou zde na foru zodpovězený již nesčetně krát. Opravdu si projděte celé forum, nebo si je vyhledejte pomocí vyhledavače,případně můžete najít zajímavé informace ve wiky. Jakmile Vám potom nebude něco jasné tak se ptejte, klidně Vám kdokoliv odpoví, včetně mě. Pamatujte, že v tradingu s leností daleko nedojdete.

s pozdravem

Petr Múčka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den memphis57,

dříve než něco podobného napíšete, přečtěte si laskavě co je napsáno dole pod každým diskuzním vláknem:

[bold]Prosím čtětě než vložíte svůj příspěvek! Toto fórum je místem pro lidi, kteří si rozhodli navzájem pomáhat a podporovat se na cestě stát se úspěšnějším traderem. Základním pravidlem tohoto fóra je pozititivní přístup a absolutní zákaz navážení se do kohokoliv na tomto fóru. Pokud nám chcete povědět, že znáte lepší stránky o tradingu, že vydělávání peněz je nemorální, že komodity nefungují, že jste mnohem chytřejší než diskutující zde, že jste někde slyšeli že tyto stránky stojí za starou bačkoru, že umíte všechno lépe, ale podrobnosti říci nemůžete atd, tak se prosím ani neregistrujte a jděte na stránky, které jsou Vašemu srdci a myšlení bližší. Nechceme zde stále dokola řešit tato nekonstruktivní témata a lidem, kteří si nedokáží udělat vlastní názor na základě zde prezentovaných informací bohužel nedokážeme pomoci, odpovědi na podobné příspěvky můžete najít v archivu této diskuze a o nová vlákna na tato témata zde již nemáme zájem. [/bold]

Myslím, že svým příspěvkem jste tato pravidla porušil.

S pozdravem Míra Piták

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...