Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dle dnešní TA se příkládá mimořádná pozornost FOMC meetingu, zřejmě všichni čekají odpoveď na otázku "Kam pokráčíš dolare". Jsou možné pouze dvě varianty:

potvrzení úrokové pauzy s ponecháním otevřených vrátek pro jejich případné zvýšeni a nebo
ukončení pravidelného cyklu zvýšováni úrok. sazeb a snad pootevření vrátek pro jejich budoucí sníženi.

V prvém případě by dolar mohl i posílit (podle toho nakolik velké jsou obavy z ukončeni úrok. růstu),
v druhém případě by to znamenalo okamžitý pokles dolaru na všech párech nástup Down trendu.

Osobně si myslím, že nastoupí první varianta podle teorie "Patriot" ale ve skutečnosti je americká hospodárka zralá
na minimalně několika měsíční úrok. pauzu. (BBmu to neříkejte)

"Pisatel tohoto příspěvku si ponechává právo na to, že ve skutečnosti to může být úplně jinak"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Holoubek,
v 16:30 je vyhlášeno EIA Crude Oil Inventories, je možné, že by to mělo vliv na pohyb USD před dnešním FOMC?
Výtažek:
Cena ropy ve středu poklesla až k hranici šestiměsíčního minima před dnešní statistikou o stavu zásob ve Spojených Státech které jsou největším spotřebitelem černého zlata na světě. Ty potvrdí další snižování poptávky a zpomalování největší ekonomiky na světě. Trhy tak zůstávají v klidu navzdory dalšího poklesu zásob protože jsou stále mnohem vyšší než před rokem. Naopak globální inventáře z důvodu zpomalování globální ekonomiky porostou.
Nejaktivnější říjnový kontrakt který vyprší dnes klesl o 91 centů na hodnotu $60,75 za barel, naposledy dosaženou 20.března. Analytici se shodují že v případě prolomení klíčové hranice $60 hranice za barel lze očekávat pokračování započatého medvědího trendu.
Díky Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý večer, obchodníci... dnešní Up na cable mi unikl, tak věřím, že utrhnu pár pips na večerním pohybu.. chci se zaměřit na USD/JPY a EUR/USD. Ocekáváte jasný nástup, nebo to po těchto zprávách může lítat nahoru dolu? Mám totiž silné nutkání posunout vstupy blíže k aktuálnímu kurzu než mám ve zvyku.. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Angler,
podle komentářů na mnohých www stránkách se bude vyčkávat zejména na komentáře zasedání FOMC(o dalším nastavení měnové politiky US) po vyhlášení Interest Rate Statement, takže si myslím, že ve 20:15 to poletí tam a zpátky a později se ukáže nějaký trend.
Je to ale čistě můj názor.......zkušenější jistě poradí.....
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...