Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - III.


Sid

Doporučené příspěvky

trumb

mé prognózy ohledně chování trhu, no nevím můj předpoklad byl že to po korekci gapu bude yen opět posilovat, ale vzhledem k tomu že gap nebyl nic moc a korekce příliš rychlá tak jsem tomu šanci nedával, s tím zaseknutím EUR/JPY jen náhoda která se opakovala stejně jako minule, jen jsem ji okoukal. Na Blombergu píšou že je pravděpodobné že EUR/JPY půjde někam ke 150.50 a USD/JPY ke 119. ještě tento týden.
Na moje prognozy bych si tedy nevsadil ani pětník. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Doufám, že nebude vadit trocha aktuální TA. Začátkem záři AUD prorazil trendline... K něčemu podobnému se schyluje i na USD/JPY. Pokud k tomu dojde zkusím pohledat nějaký pattern WCCI na 4hod. grafu! Jak tak koukám, předpověď počasí se potvrdila a "přeháňky" nadělovaly už v neděli večer :) Přeju všem úspěšný týden!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doufám, že nebude vadit trocha aktuální TA. Začátkem záři AUD prorazil trendline... K něčemu podobnému se schyluje i na USD/JPY. Pokud k tomu dojde zkusím pohledat nějaký pattern WCCI na 4hod. grafu! Jak tak koukám, předpověď počasí se potvrdila a "přeháňky" nadělovaly už v neděli večer :) Přeju všem úspěšný týden!!! obr. č.1 AUD/USD 1.9.2006 č.2 dnešek USD/JPY

2273

2274

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jinak pro to posilování dolaru tady je pravděpodobný důvod, a díky Sidovi máme už víme kam chodit , skvělá stránka díky SIDE.

www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=aLYv6G4nKdt4&refer=currency

Jinak pro povšimnutí, dolar začal posilovat okamžitě po tom co tato zpráva vyšla, takže je docela dobre tuto rubriku hlídat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...