Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zobrazení světového času


fi

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Hledal jsem kam toto téma zařadit a nejlépe se asi hodí sem. Již nějakou dobu se snažím přehledně vyřešit orientaci v aktuálních časech jednotlivých burz. Není to sice nic tak složitého odečíst si vždy příslušný časový posun, občas to ale zdržuje a může vést i k nějaké zbytečné chybě. Mít tedy na očích časy Chicaga, NY, Londýna a případně ostatních obchodovaných burz nemusí být špatné. Já nyní používám SW řešení. Nejlépe se mi osvědčil free program Qlock. Ten je ke stažení např. na stahuj.cz. Krom dobře propracovaných základních funkcí má i možnost synchronizace času přes internet. Zajímavá je také možnost vkládání několika poznámek ke každému času a nastavení alarmů. Podobných programů však existuje celá řada a nebylo by od věci kdyby jste sem přidali i ty vaše oblíbené. Další řešení je použití klasických nástěnných nebo stolních hodin s několika ciferníky a popiskem města. Přiznám se, že toto archaické řešení by se mi docela líbilo. Již delší dobu však marně sháním nějakou prodejnu kde by se to dalo sehnat. Šlo by jistě koupit několik samostatných hodin a polepit je např. řezanou grafikou. Komu by se ale s tím chtělo zabývat. Tolik k tématu, je to taková drobnost ale snad to někoho bude zajímat. Petr Fi.

2258

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja pouzivam tyhle.Taky to bude ze stahuj,slunecnice,nebo neceho takovyho.Vetsinu casu je mam v liste,ale nastenny planuju protoze je pro mne lepsi je mit na ocich ale vystacim s dvojema (Chicago + mistni cas),takze to vidim na nejaky klasicky,jednoduchy,kulaty na zed...Jak rikas - odecitat se da,ale tohle reseni (hodiny na zdi) je snadny a ucelny ;)

2260

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 years later...
×
×
  • Vytvořit...